kuchnia-vikinga-rzeszow

Popularny i smaczny catering dietetyczny jest już teraz na wyciągnięcie ręki dla wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic. Kuchnia Vikinga znana jest z tego, że dostarcza zdrową dietę pudełkową pod same drzwi. W ofercie firmy na ten moment znajduje się 12 gotowych diet i 6 wariantów z wyborem menu dopasowanych do różnorodnych potrzeb żywieniowych klientów.

Warto podkreślić, że dania są naprawdę różnorodne – w karcie znajdują się zarówno potrawy kuchni polskiej, jak i te z najdalszych zakątków świata. Inspiracje do proponowanych posiłków są wynikiem lat doświadczeń szefów kuchni, którzy szlifowali swoje umiejętności w najlepszych regionalnych restauracjach.

kuchnia-vikinga-rzeszow

Jak taki catering może wpłynąć na mieszkańców Rzeszowa?

To wyjątkowo proste. Zamówienie diety nie wymaga wychodzenia z domu. Gotową dietę można zamówić wygodnie z poziomu aplikacji lub strony internetowej Kuchni Vikinga.

Niewątpliwie ogromną zaletą jest wybór konkretnego miejsca dostawy – albo własne mieszkanie, albo miejsce pracy. W ten sposób można dopasować dostawę dań do rytmu codziennego dnia.

Klient czerpie przyjemność ze spożywania zdrowych i smacznych posiłków, nie martwiąc się jednocześnie tym, czy znajdzie czas na samodzielne przygotowanie dań.

Zintensyfikowanie działań w województwie podkarpackim nie jest przypadkowe. Rzeszów jest miastem polski wschodniej, w której mobilność inwestuje się coraz więcej funduszy. Ostatnie kilkanaście lat pokazuje, że trajektoria rozwojowa województwa jest bardzo korzystna. Oprócz wspomnianego rozwoju komunikacji, region odznacza się również dobrze prosperującą gospodarką, a środowisko uniwersyteckie wyróżnia się rosnącym znaczeniem nowoczesnych specjalizacji.

Województwo oferuje swoim mieszkańcom także ogromne możliwości rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu. Wszechobecna dynamika zmian jest widoczna, a tempo życia rośnie z każdym rokiem. Ta sytuacja wymaga od mieszkańców osiągnięcia równowagi między pracą zawodową, a życiem prywatnym.

Tu z pomocą przychodzi właśnie Kuchnia Vikinga

Catering dietetyczny wyręcza w codziennym gotowaniu po intensywnym dniu pracy, co znacznie redukuje stres i pozwala na chwilę relaksu w życiu osobistym.

Większości z nas dieta kojarzy się z ogromnym wyzwaniem i wieloma ograniczeniami. W Kuchni Vikinga jest jednak inaczej. Firma zadbała o stworzenie inteligentnego generatora dostępnego z poziomu online, który w czasie rzeczywistym wspiera klienta w procesie decyzyjnym.

Wystarczy podać podstawowe informacje o sobie (płeć, waga, wiek, wzrost, częstotliwość aktywności fizycznej i zakładany cel), a system automatycznie dobierze najkorzystniejszy wariant diety. Oczywiście wsparcie nie jest ograniczone jedynie do korzystania ze sztucznej inteligencji. Każdy klient może liczyć na bezpłatną konsultację z dietetykiem i uzyskaniem porad żywieniowych.

Myśląc o skorzystaniu z oferty cateringu dietetycznego najczęściej sugerujemy się ceną i propozycjami menu. Jednak w przypadku Kuchni Vikinga warto z pewnością zwrócić uwagę na dodatkowy aspekt – działanie realizowane w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Od początku istnienia, mimo ogromnej pasji do gotowania, właściciele cateringu z Białegostoku pomagali bezinteresownie innym. Coroczna zbiórka karmy dla psów ze schroniska w Sokółce, akcja pisania listów do seniorów, wspieranie internetowych zrzutek pieniężnych na leczenie chorych czy stworzenie autorskiego programu edukacyjnego dla szkół ponadpodstawowych „Bez Ocen” – to tylko niektóre z przykładu takich działań, które odbiły się szerokim echem.

Można przyjąć, że wszystko to jest wynikiem pewnego trendu, który zrodził się wśród pracowników Kuchni Vikinga. Spektrum inicjatyw społecznych było bowiem tak duże, że narodziła się potrzeba utworzenia fundacji. Czekać nie trzeba było długo. Niespełna pół roku później (w grudniu 2023 roku) oficjalnie powołano do życia fundację „Viking Story”, w skład której wchodzą właśnie pracownicy firmy. Tylko 2 ciągu ostatnich tygodni z ramienia akcji zorganizowano Świąteczną Wioskę Vikołaja dla dzieci ze świetlic środowiskowych w Białymstoku czy akcję czytania dla seniorów z lokalnych domów opieki.

Chęć do gotowania to jedno, ale umiejętne łączenie tego z szeregiem inicjatyw społecznych to duże wyzwanie. Odbiorcy śledzący media społecznościowe Kuchni Vikinga wiedzą jedno – Vikingowie mają do zaoferowania naprawdę wiele.

Już teraz każdy mieszkaniec Rzeszowa może na swojej drodze spotkać reklamy wielkiego formatu i spoty radiowe, które zachęcają do spróbowania oferty cateringu. Firma jest również otwarta na klienta ‘z ulicy’. W trosce o budowanie takich relacji równolegle otwierają się kolejne punkty stacjonarne Viking Point (obecnie 20 z nich funkcjonuje w różnych częściach Polski).

kuchnia-vikinga-rzeszow

Lokale otwarte są od godzin porannych, przez 6 dni w tygodniu, dzięki czemu stanowią doskonałą alternatywę dla osób, które chcą zaopatrzyć się w wybrane dania cateringowe od ręki.

W ofercie Viking Point znaleźć można śniadania, II śniadania, obiady, kolacje i niskokaloryczne desery, które można spożywać bez wyrzutów sumienia. Na miejscu można również napić się świeżo wyciskanego soku i pobudzającej kawy. Sklep jest zaopatrzony także w suplementy diety i inne dodatki dla osób aktywnych fizycznie.

kuchnia-vikinga-rzeszow

– Kuchnia Vikinga to catering dietetyczny, który jest częścią życia naszego klienta. Chcemy mieć punkt stacjonarny w każdym mieście w naszym kraju. Dlaczego? Po to, by Klient wiedział, że jesteśmy tuż obok niego. Może zajść do nas porozmawiać, poradzić się, czy też spróbować naszego jedzenia. Zależy nam, żeby nie tylko wiedział, jak smakuje nasze jedzenie, ale znał też sprzedawcę w punkcie stacjonarnym, który zawsze służy pomocą – mówi właściciel Kuchni Vikinga Łukasz Dawidziuk.

W promocję Kuchni Vikinga na terenie całego kraju angażują się sportowcy, aktorzy i twórcy internetowi. Wszystko jest robione po to, by jak najwięcej osób dowiedziało się o idei cateringu dietetycznego, która może być również atrakcyjną opcją dla mieszkańców Rzeszowa i okolic pragnących utrzymać zdrową dietę, ale nie mających czasu lub umiejętności gotowania w zgodzie z zasadami zdrowego żywienia.

Mówiąc wprost – z Kuchnią Vikinga nigdy nie będziecie głodni!

Zainteresował Was ten artykuł? Sprawdźcie media społecznościowe Kuchni Vikinga.

Kuchnia Vikinga – Facebook
Kuchnia Vikinga – Instagram

Reklama