Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Nie żyje 25-letni Kacper M., którego w 2017 roku poszukiwała rzeszowska policja. Zwłoki mieszkańca Rzeszowa znaleziono na terenie Francji. 

Kacper M. od 2015 roku przebywał za granicą. Policjanci ustalili, że od lutego 2017 roku mężczyzna mieszkał w Paryżu. Jesienią tego samego roku rodzina Kacpra zgłosiła na policję jego zaginięcie. Po publikacji w mediach komunikatów o zaginięciu mężczyzna odnalazł się.

Tymczasem francuskie media w ostatnich tygodniach podały informacje, że 24 stycznia br. z Sekwany, pomiędzy mostami Iéna i Bir Hakiem w Paryżu, brygada rzeczna wyłowiła ciało młodego mężczyzny. Paryskim śledczym udało się ustalić jego tożsamość. Ofiarą okazał się Polak – Kacper M. z Rzeszowa.

– 24 stycznia otrzymaliśmy prośbę z Ambasady RP w Paryżu, by rodzinę poinformować o odnalezieniu zwłok mężczyzny. Wcześniej nie figurował on w naszej bazie jako osoba zaginiona. Rodzinę poinformowaliśmy, na tym nasze czynności się zakończyły – mówi Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Jak podał francuski dziennik “Le Parisien”, sekcja zwłok wykazała, że Kacper M. miał liczne rany, m.in. głębokie rozcięcie na głowie oraz siniaki, ale bez śladów walki. Ciało mieszkańca Rzeszowa wyłowiono w pobliżu miejsca, w którym zwykle przebywają bezdomni.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

7 KOMENTARZE

  1. Człowieku zginął młody chłopak weź to uszanuj, nie ważne jaki był zginął zbyt młodo rodzina cierpi więc przestań bezsensownie komentować…

  2. a jak miał mieć, to znany Staroniwski menel, naszczęście na zachodzie z nim męczyli a nie u nas. Znałem go od najmłodszego, gdyby nie patologiczna rodzina zarówno on jak i młodsi braci mogliby w miarę normalnie żyć.

Comments are closed.