Zdjęcie: KWP Rzeszów
Reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie w Kielnarowej. W wyniku nieporozumień rodzinnych dwie osoby zostały zranione ostrym narzędziem.
Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 16:00. Skierowani na miejsce policjanci zastali mieszkającą tam 52-letnią kobietę i jej 62-letniego znajomego. Obydwoje w związku z odniesionymi obrażeniami byli opatrywani przez załogę karetki pogotowia, która następnie przewiozła ich do szpitala.

Jak ustalili policjanci, pokrzywdzeni zostali zaatakowani przez nietrzeźwego męża kobiety, który wrócił do domu. Mężczyzna ostrym narzędziem zaatakował najpierw 62-latka, a następnie żonę. Jeszcze przed przybyciem policjantów uciekł.

Funkcjonariusze w budynku gospodarczym znaleźli prawdopodobne narzędzie przestępstwa. Rozpoczęli również poszukiwanie podejrzanego mężczyzny. W szpitalu policjanci ustalili obrażenia pokrzywdzonych. Mężczyzna miał ranę ciętą na plecach oraz rany na przedramieniu. Kobieta miała rany na plecach. Odniesione obrażenia nie zagrażały ich życiu i zostali zwolnieni do domu.

Jeszcze tego samego dnia w Kielnarowej policjanci zatrzymali sprawcę. 52-latek trafił do policyjnego aresztu. Był nietrzeźwy, podobnie jak pokrzywdzeni. Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator przedstawił podejrzanemu zarzuty naruszenia czynności narządów ciała oraz gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.