Reklama

Film o producencie muzycznym, który wdaje się w pełen pasji związek z początkującą piosenkarką, będzie można w środę (3 września, godz. 19:15) obejrzeć w rzeszowskim kinie Helios przy Powstańców Warszawy w ramach Kina Konesera. To “Zacznijmy od nowa” z Keirą Knightley.

Ona – Gretta (Keira Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, towarzyszy swojemu chłopakowi (Adam Levine), wziętemu muzykowi, który właśnie negocjuje kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi i bogaci. Świat zdaje się leżeć u ich stóp!

On (Mark Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością. Rozstał się z żoną (Catherine Keener), jego kontakt z dorastającą córką (Hailee Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta na zawsze odmieni życie tych dwojga…

W naszym konkursie, w którym można było wygrać podwójne zaproszenie, należało odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu? Zaproszenie wygrała Iwona Popowczak. Gratulujemy!

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.