Reklama

W niedzielę (19 kwietnia) Teatr Maska zaprasza na spektakl „Błękitek – gadający wieloryb” z udziałem warszawskich aktorów, znanych z popularnych i lubianych seriali telewizyjnych.

[Not a valid template]

To pierwsze interaktywne widowisko multimedialne w Polsce. Show jest absolutną nowością technologiczną. Łączy teatr, kino i udział publiczności w rozwoju akcji przedstawienia. Spektakl oparty jest na technologii interaktywnej animacji komputerowej, pozwalającej widzowi „na żywo” rozmawiać z postacią na ekranie.

„Błękitek – mówiący wieloryb” to nie tylko rozrywkowe show. Przekazuje bowiem treści edukacyjne tyczące dbałości o środowisko. Spektakl stawia dzieci w roli czynnych obrońców czystego i niezaśmieconego świata, który reprezentuje tytułowy Błękitek. Przyjaźń z bohaterem i cała ta przygoda, czynią dzieci wrażliwymi na problem ochrony środowiska.

Przedstawienie skierowane jest do młodego widza w przedziale wiekowym 3-12 lat, ale animuje całą publiczność, łącznie ze wszystkimi dorosłymi.

Na scenie występuje trójka aktorów, znanych z lubianych seriali telewizyjnych, m.in. Jagoda Stach z „Klanu” i Artur Pontek z „Ojca Mateusza”. Na ekranie towarzyszą im m.in. Piotr Gąsowski i Tomasz Knapik. Jednak elementem, który najbardziej zachwyca młodych widzów jest oczywiście główny bohater spektaklu, czyli mówiący wieloryb Błękitek.

Przedstawienia rozpoczną się o godz. 13 i 16.30. Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu spektaklu).

eMKa

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: