Zdjęcie: Facebook.com / Missing Zaginieni

Jest rzeszowski ślad po Błażeju Lepiarczyku, studentowi z Krakowa, który zaginął 4 lipca br. 21-latka poszukują małopolscy policjanci.

Błażej Lepierczyk 4 lipca br. wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Ostatni raz 21-latek widziany był przy ul. Lea w Krakowie. Mężczyzna choruje na cukrzycę, miał przy sobie pompę insulinową. 

Błażeja poszukuje Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie. Informacje o poszukiwaniach 21-latka rozpowszechniane są m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Facebooku „Missing Zaginieni” pojawiła się informacja, że Błażej może być w Rzeszowie.

Co o tym ma świadczyć? „Na pocztę w Pilicy przyszedł list od Błażeja z Rzeszowa. Rodzice już tam jadą go przeczytać” – czytamy na Facebooku „Zaginionych”. Jego administratorzy apelują, by komunikat o zaginięciu Błażeja Lepiarczyka wysyłano do znajomych Rzeszowa. 

„Może potrzebować pilnej pomocy medycznej!!! Ma pompę insulinową, nie ma przy sobie zapasu leków” – twierdzą „Zaginieni”. W liście, który nadano z Rzeszowa, Błażej zapowiedział wysłanie kolejnego. 

Błażej Lepiarczyk jest aktualnie studentem informatyki na krakowskiej AGH. Jest wysoki (187 cm wzrostu), chudy, brodaty, w okularach, miał ciemne blond/brązowe długie włosy związane w kucyku, łysiejący z przodu. Błażej nosił na sobie brązową bluzę, zieloną koszulkę i spodnie sztruksowe lub moro.

Jeżeli ktoś widział Błażeja Lepiarczyka lub wie, gdzie może on przebywać, proszony jest kontakt z Komisariatem Policji IV w Krakowie, nr tel. 12 61 51 093, 12 61 51 234, 12 61 51 025, 112, 997. Można się również kontaktować z rodziną zaginionego 21-latka, tel.  +48 600 721 127.

Zdjęcie: Facebook.com / Missing Zaginieni

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama