Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu zaginiony Tomasz Fornal

Powiedział, że idzie do Urzędu Gminy w Tyczynie i już do domu nie wrócił. Policjanci poszukują 42-letniego Tomasza Fornala, mieszkańca Kielnarowej. 

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, Tomasz Fornal wyszedł z domu w miniony wtorek (5 lipca) ok. godz. 13:00. Rodzinie powiedział, że idzie do Urzędu Gminy w Tyczynie. Od tego czasu nie wrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. 

Tomasza Fornala poszukuje Komisariat Policji w Tyczynie. Policja podała rysopis zaginionego 42-letniego mieszkańca Kielnarowej. Ma ok. 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie, ciemne włosy, nos prosty, uszy – małe przylegające, uzębienie – pełne.

W dniu zaginięcia Tomasz Fornal miał na sobie niebeską koszulkę w paski z krótkim rękawem, niebieskie spodnie dżinsowe i buty typu Croks.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać Tomasz Fornal, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Tyczynie, ul. Kościuszki 6a, tel. 47 821 3780 lub 47 821 3788, albo KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 47 821 33 10 lub 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama