Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

56-letni Waldemar Tereszkiewicz, mieszkaniec Rzeszowa, przepadł bez wieści na terenie Niemiec. Ostatni raz rodzina miała z nim kontakt w styczniu br. 

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie w poniedziałek (22 kwietnia) opublikowała komunikat o zaginięciu Waldemara Tereszkiewicza, który od sierpnia 2023 roku przebywał w Niemczech, najprawdopodobniej w Hamburgu, dokąd wyjechał pracować.

Jak przekazała asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik rzeszowskiej policji, ostatni kontakt z rodziną Waldemar Tereszkiewicz miał w styczniu br. Od tego czasu, do teraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi, a jego telefon jest wyłączony.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Policja podała rysopis zaginionego Waldemara Tereszkiewicza: ma 172 wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy koloru ciemny blond średniej długości, oczy niebieskie, nos średni, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne.

Osoby, które znają miejsce pobytu mężczyzny, lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt z policjantami z KMP w Rzeszowie (ul. Jagiellońska 13), numery telefonów: 47 821 32 2, 47 821 33 11 lub 112.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama