Zdjęcie: KWP Rzeszów
Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy zakończyli poszukiwania 17-letniej Gabrieli M., mieszkającej w Rzeszowie. Dziewczyna wyszła z domu 27 grudnia ub. r. 

Jak informowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, Gabriela wyszła z domu około godz. 10:00. 17-latka na szczęście została odnaleziona przez policjantów. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

13 KOMENTARZE

  1. Gabrysia najprawdopodobniej jest w Warszawie, tam uciekają na jakieś meliny dziewczyny z ośrodka. Raczej tam jej szukajcie! Powodzenia!

  2. zapytajcie sie i niech policja zajmie sie renata jablonska i anna borkowska one naklaniaja mlode dziewczyny do prostytucji oto ich numery 883547771,537483602,536852814

  3. Adik. Szmato jedna! Zagineła pewna dziewczyna a ty z takimi kometami wyskakujesz?!!!! Może podać ci mojego maila? tam sobie pogadamy ale wtedy ty zaginiesz bezpowrotnie.

  4. Człowieku czy Ty siebie słyszysz ?! Dziewczyny, która w dodatku jest naszą znajomą, sąsiadką czy przyjaciółką nie ma w domu prawie od miesiąca i nie daje znaku życia, a Ty piszesz takie głupoty. Gratuluję ilorazu inteligencji.

Comments are closed.