Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Rzeszowscy kryminalni poszukują 18-letniej Nikoli Piątkowskiej. Policja podejrzewa, że mieszkanka Rzeszowa może przebywać w Warszawie lub w okolicy.

Jak w piątek poinformowała policja, Nikola Piątkowska ostatni rana była widziana w domu przez matkę 7 stycznia br. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 18-latka wyjechała z Rzeszowa. 15 stycznia do matki wysłała SMS z Zakopanego. Od tego czasu Nikola nie wróciła do domu, rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. 

Policja podejrzewa, że Nikola Piątkowska może przebywać w Warszawie lub w okolicy. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie podała rysopis 18-latki. Nikola wygląda na 25 lat, ma 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała; czarne, proste, długie włosy; oczy brązowe, uzębienie pełne.

W dniu zaginięcia Nikola Piątkowska była ubrana w czarny płaszcz do kolan z kołnierzem wykonanym z futra, czarne materiałowe spodnie, czarne buty – kozaki na szpilce. Na lewej ręce miała złotą bransoletkę.

Osoby, które znają miejsce pobytu 18-latki lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie, tel. 17 858 3224 lub z dyżurnym KMP w Rzeszowie, tel, 17 858 33 10 lub 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: