Zdjęcie: KMP Rzeszów
Reklama

Policjanci zakończyli poszukiwania 14-letniej Natalii B. z Rzeszowa, która zaginęła 6 grudnia. Nastolatka wróciła do domu.

– Policjanci otrzymali informacje, że 14-latka skontaktowała się z rodzicami i wraca do domu – poinformowała nas w poniedziałek wieczorem Anna Klee z biura prasowego podkarpackiej policji. Kilkanaście minut później dodała: – Rodzice potwierdzili telefonicznie, że ich córka wróciła do domu.

Komunikat o poszukiwaniu 14-letniej Natalii B. rzeszowska policja opublikowała w poniedziałek po południu. Wynikało z niego, że nastolatka wyszła z domu 6 grudnia. Po zajęcia w szkole, Natalia zadzwoniła do matki, informując ją, że zamierza na noc zostać u swojej koleżanki.  Od tamtej pory 14-latka nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Po publikacji komunikatu i nagłośnieniu przez media informacji o poszukiwaniach Natalii, cała akcja zakończyła się szczęśliwie. 

(ram)                                                                  

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

9 KOMENTARZE

  1. i szkoda ze policja marnowala czas na szukanie tępej nastolatki która postanowila zaszaleć z tym swoim chłopakiem, dokuczyc mamie. w tym czasie ktos naprawde mogl potrzebowac pomocy policji a oni tracili siły i czas na zajmowanie się taka sprawą. i widac po fb ze ją to bawiło wiedziala ze jej szukaja a tylko dodawała fotki jaka to jest szczęśliwa teraz, myslę ze po rzeszowie teraz juz nie będzie chodzić z tąswoja wymalowana podniesioną wysoko glową.

  2. Rozpieszczona gówniara , założę się ze za miesiac okaze sie ze po tej tygodniowej wyprawie jest w ciązy. 14 latka taki makijaz wlosy, i jeszcze “ma chłopaka”. w sumie gdzie byli wcześniej rodzice? brak wychowania nie bierze sie z nikąd.

Comments are closed.