Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 43-letniego mieszkańca Przeworska. Zwłoki mężczyzny w piątek wieczorem wyłowiono z rzeki Mleczka. 

Mieszkaniec Przeworska był poszukiwany od niedzieli. Po południu oficer dyżurny przeworskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o osobie topiącej się w Mleczce. Na miejsce wysłano policjantów, strażaków i pogotowie. 

Na pomoc ściągnięto również specjalistyczną grupę ratownictwa wodnego z Przemyśla wyposażoną w łódź z sonarem do penetracji dna koryta rzeki. Prowadzone od niedzieli poszukiwania nie przynosiły rezultatu.

W środę na policję zgłosiła się rodzina 43-letniego mieszkańca Przeworska, informując o jego zaginięciu. Policjanci podejrzewali, że może to być mężczyzna, którego poszukiwania prowadzone są w rzece Mleczka.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W piątek po godz. 18:00 funkcjonariusz wydziału kryminalnego przeworskiej komendy, uczestniczący w poszukiwaniach, ujawnił w wodzie ludzkie ciało. Ubiór wyłowionego mężczyzny odpowiadał opisowi podanemu przez rodzinę zaginionego, miał on także przy sobie dokumenty.

Policjanci, pod nadzorem prokuratury, ustalają okoliczności śmierci 43-latka. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama