Zdjęcie: materiały partnera UR
Reklama

Pokażemy Ci jak połączyć teorię z praktyką, jak wykorzystać nowoczesną aparaturę. Poznasz tradycje uniwersyteckie. Wykwalifikowana i przyjazna kadra przekaże Ci wiedzę dzięki której z łatwością odnajdziesz się na rynku pracy.

Kolegium Nauk Przyrodniczych UR wyróżnia wysoki standard kształcenia na kierunkach przyrodniczych, technicznych, ścisłych i rolniczych. Nieustannie budujemy potencjał dydaktyczny, żeby efektywniej przekazywać Wam zdobytą wiedzę. Rynek pracy poszukuje specjalistów posiadających wiedzę o nowoczesnych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach. Z nami możesz stać się jednym z nich.

Zdjęcie: materiały partnera UR

W Kolegium Nauk Przyrodniczych możesz studiować na jednych z najbardziej przyszłościowych kierunków studiów

Wśród nich są: agroleśnictwo, architektura krajobrazu, biologia, biotechnologia, fizyka, informatyka, informatyka i ekonometria, inżynieria materiałowa, logistyka w sektorze rolno-spożywczym, matematyka, mechatronika, ochrona środowiska, odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami, rolnictwo, systemy diagnostyczne w medycynie, technologia żywności i żywienie człowieka.

W ramach wyżej wymienionych kierunków oferujemy Ci atrakcyjne specjalności, dzięki którym łatwiej ukierunkujesz swoje zainteresowania.

Zdjęcie: materiały partnera UR

W roku 2021 kierunki: biotechnologia oraz systemy diagnostyczne w medycynie uzyskały Znak Jakości „Studia z przyszłością”. 

Najzdolniejszym studentom oferujemy indywidualny tok studiów, wyjazdy na staże do prestiżowych ośrodków naukowych oraz współpracę w realizacji badań z naukowcami
o światowej renomie – dzięki temu rokrocznie nasi studenci zostają stypendystami Ministra.

W ramach Kolegium Nauk Przyrodniczych funkcjonuje 14 studenckich kół naukowych, w tym: SKN Biotechnologii ,,BIO-TECH’’, SKN Fizyków, SKN Inżynierii Materiałowej „Nanotechnik”, SKN Mechatroniki „Mechatron’’, SKN Przyrodników, SKN Technologów Żywności „Ferment”.

Członkowie kół naukowych czynnie uczestniczą w pracach badawczych, konferencjach oraz konkursach, wyjeżdżają na obozy naukowe. Jeżeli jesteś entuzjastą nauk przyrodniczych lub technicznych to z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 

Kolegium Nauk Przyrodniczych od lat współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami
i instytucjami z Podkarpacia. Dzięki tej współpracy na bieżąco dostosowujemy programy kierunków studiów do potrzeb rynku pracy, a także zapewniamy możliwość odbywania praktyk i staży studenckich w znaczących i prężnie rozwijających się firmach, takich jak: Nestle Polska S.A., OPTeam S.A., BorgWarner, i firm należących do Doliny Lotniczej m.in. MTU Aero Engines Polska i Pratt & Whitney Rzeszów.

Z nami możesz studiować za granicą! Wyjedziesz na studia w ramach międzynarodowej wymiany akademickiej Erasmus+ do jednej z wielu uczelni na świecie, będziesz uczestnikiem międzynarodowej szkoły letniej w ramach programu CEEPUS.

Na naszej uczelni poznasz znaczenie tajemniczego słowa „KultURalia”, sprawdzisz czy przetrwasz „Noc Planszówek”, pobiegniesz w „BiegUR”, przeżyjesz „Noc Biologów”.

Zdjęcie: materiały partnera UR

Oddajemy do Waszej dyspozycji kadrę wybitnych naukowców i dydaktyków, nowoczesną infrastrukturę i świetnie wyposażone laboratoria. Studia w Kolegium Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego to dobra inwestycja w Twoją przyszłość!

Czy wiesz, że:
  • Kolegium Nauk Przyrodniczych UR powstało w 2019 roku z połączenia trzech prężnie działających wydziałów: Wydziału Biologiczno-Rolniczego, Wydziału Biotechnologii oraz Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego,
  • Budynki dydaktyczne Kolegium mieszczą się głównie w obrębie dwóch kampusów: Kampusu Rejtana i Kampusu Zalesie, gdzie w bliskiej odległości znajdują się Domy studenta,
  • Kolegium Nauk Przyrodniczych UR oferuje studentom dostęp do infrastruktury wyposażonej w najnowocześniejszą aparaturę naukowo-badawczą i umożliwia im  udział w pracach badawczych prowadzonych we współpracy z międzynarodowymi ośrodkami badawczymi,
  • Kolegium Nauk Przyrodniczych UR ściśle współpracuje z Podkarpackim Centrum Innowacji Sp. z o.o., rezultatem czego są liczne granty naukowo-badawcze a studenci uczestniczą w badaniach w ramach Akademii ProtoLab.
Budynek D9 ul. Zelwerowicza
Budynek A0 ul. Pigonia

Więcej o naszym Kolegium możesz przeczytać TUTAJ.

Dane kontaktowe:

Kolegium Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego
ul. Stanisława Pigonia 1, 35-310 Rzeszów
tel.: 17 851 85 31
e-mail: kolegium.cn@ur.edu.pl

www.ur.edu.pl/kolegia/kolegium-nauk-przyrodniczych
www.facebook.com/kolegium.cn

Dział Rekrutacji i Karier Studenckich Uniwersytetu Rzeszowskiego
ul. Stanisława Pigonia 8, 35-959 Rzeszów
tel.: 17 872 1182
e-mail: rekrutacja@ur.edu.pl

Reklama