Zdjęcie: Policja.pl

Policjanci badają okoliczności zdarzenia na ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Przed jednym z bloków znaleziono zakrwawionego obywatela Mołdawii.

Z naszych informacji wynika, że do zdarzenia doszło w czwartek (24 sierpnia), o godz. 14:40 na ulicy Kwiatkowskiego 38a. Pod paczkomatem leżał zakrwawiony młody mężczyzna. W jego mieszkaniu ujawniono kałuże krwi oraz długi nóż.

Jak dowiadujemy się, pomocy mężczyźnie udzielili przechodzień i kurier Inpostu. Na miejsce wezwano policję i pogotowie. Mężczyzna trafił do szpitala w ciężkim stanie. 

Asp. Magdalena Żuk, rzecznik rzeszowskiej policji, potwierdza zdarzenie. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni obywatel Mołdawii wypadł okna mieszkania na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Kwiatkowskiego – mówi Żuk. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Ponadto mężczyzna miał rany kłute w okolicach brzucha – dodaje rzecznik. Policjanci weszli do mieszkania 23-latka, ustalili bezpośrednich świadków zdarzenia. Nikt nie został zatrzymany, nikomu nie przedstawiono zarzutów i nic nie wskazuje, by tak się stało.

Prawdopodobnie obywatel Mołdawii chciał popełnić samobójstwo. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama