Zdjęcie: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Reklama

Nie odbędzie się zaplanowana na sobotę 16 lutego Potańcówka Miejska dla Seniorów w Rzeszowie. 

Odwołanie potańcówki w Zespole Szkole Mechanicznych ma związek z żałobą narodową po śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego, który zmarł 8 lutego w wieku 88 lat. Dwudniowa żałoba zostaje wprowadzona w nocy z czwartku na piątek (14/15 lutego) i potrwa do soboty do godz. 19:00. W tym czasie flagi państwowe pozostaną opuszczone do połowy masztu.

Kolejna Potańcówka Miejska dla Seniorów odbędzie się 23 lutego o 16:00. 

Jan Olszewski był premierem polskiego rządu w latach 1991-1992. W ostatnich latach ciężko chorował. W domu stracił przytomność, przewieziono go do szpitala, gdzie zmarł. Jan Olszewski zostanie pochowany na Powązkach Wojskowych. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę o 14:45. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. Boję się pomyśleć co będzie jak odejdzie ten teraz najważniejszy w kraju, chyba 2 miesiące będzie żałoba i sklepy czynne tylko we wtorki i czwartki.

  2. Zrobi w końcu coś pan prezydent dla młodszych lodowisko kryte, aquapark, baseny , kąpieliska, hale do uprawiania sportu. Tak ubogiej praktycznie żadnej infrastruktury sportowej nie ma w całej Polsce. Miłej zabawy na następnej potańcówce.

Comments are closed.