II_tura_rekrutacji_WSIiZ

Informatyka, Logistyka a może Grafika komputerowa? Jeszcze przez niespełna miesiąc można aplikować na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w II turze rekrutacji. Kandydaci mają do wyboru 18 kierunków i ścieżek kształcenia na studiach polskojęzycznych oraz 9 kierunków i ścieżek na studiach anglojęzycznych, są to zarówno studia stacjonarne, jak i niestacjonarne. 

Studia we WSIiZ dają nie tylko szansę na realizację swoich pasji i rozwijanie zainteresowań, ale również na zdobycie takiego wykształcenia, które jest cenione i poszukiwane przez pracodawców. Oferty kierunków i programy studiów powstają w porozumieniu z licznymi firmami – dzięki temu młodzi ludzie mogą mieć pewność, że po zakończeniu studiów znajdą pracę, a za swoje umiejętności otrzymają odpowiednie wynagrodzenie. 

Wśród oferowanych kierunków od lat wyróżnia się Informatyka, która posiada Certyfikat Doskonałości Kształcenia od Polskiej Komisji Akredytacyjnej i jest realizowana w partnerstwie z firmą CISCO, światowym liderem w dziedzinie technologii.

– O jakości tej współpracy świadczy nagroda GOLDEN BRIDGE AWARD, którą WSIiZ otrzymała w tym roku jako jedna z 4 instytucji na świecie – zwraca uwagę dr Małgorzata Gosek, Prorektorka WSIiZ ds. Nauczania. 

Dużym zainteresowaniem kandydatów cieszy się także Grafika komputerowa i produkcja multimedialna, którą wybierają osoby uzdolnione artystycznie oraz odnajdujące się w pracy w środowisku cyfrowym (to kierunek prowadzony we współpracy z producentem gier, firmą People can fly). Do pracy w tym środowisku przygotowuje także nowy kierunek Digital marketing II stopnia.

Niezmiennie zainteresowaniem cieszą się studia na kierunku Logistyka, której to branży znaczenie wzrosło w okresie pandemii Covid-19 oraz kierunek Zarządzanie (prowadzone we współpracy z m.in. Deloitte oraz Borg Worner). 

Coraz częściej wybierane są ponadto kierunki medyczne. Kierunki Fizjoterapia, Kosmetologia i Pielęgniarstwo dają studentom możliwość uczenia się w nowocześnie wyposażonych i ciągle rozwijanych laboratoriach – w tym roku oddajemy do użytku m.in. Laboratorium Kosmetologii Leczniczej, Centrum Symulacji Medycznej i nowe Laboratorium Fizjoterapii – podkreśla dr Małgorzata Gosek, Prorektorka WSIiZ ds. Nauczania. I dodaje, że już we wrześniu odbędzie się pierwsza w historii WSIiZ uroczystość czepkowania absolwentek i absolwentów kierunku Pielęgniarstwo. 

W ofercie wyróżnia się także nowość – kierunek Zrównoważony rozwój w gospodarce – studia II stopnia, z 3-semestralnym, intensywnym programem, przygotowujące specjalistów z zakresu raportowania ESG, zarządzania zrównoważonymi projektami i szeroko rozumianej zielonej transformacji biznesu. To odpowiedź na zapotrzebowanie rynku pracy dynamicznie rosnące w obliczu zmian klimatycznych, których wszyscy doświadczamy.

Pełna oferta kierunków na II turę znajduje się tutaj. 

II tura rekrutacji zakończy się we WSIiZ 29 września br. 

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama