Zdjęcie: Czytelnik / Youtube.com / Rzeszów News
Reklama

Wyzwiska i groźby usłyszeli pasażerowie miejskiego autobusu nr 13 w niedzielny wieczór. Agresywny mężczyzna był tzw. antycovidowcem. 

Pasażerowie linii nr 13, którzy 10 stycznia podróżowali w kierunku Lwowska Szpital Pętla, byli nękani przez współpasażera. Awantura rozpoczęła się ok. godz. 22:00. 

– Kwestionował pandemię, szczepionki nazywał trucizną, nie miał maseczki i uporczywie zaczepiał i atakował pozostałych pasażerów, którzy je nosili – relacjonuje Marek*, Czytelnik Rzeszów News.  

Do redakcji nadesłał też nagrania, na których zarejestrował zdarzenie z niedzielnego wieczoru. Widać na nich, jak mężczyzna atakuje jednego z pasażerów, a kiedy ten prosi go, aby się uspokoił, wykrzykuje wulgaryzmy. „Zamknij ryja, żebyś się, k…” nie zaraził, debilu j…y!” – odpowiedział mu agresor. 

– On uwziął się na tego spokojnie siedzącego pasażera. Wyzywał go i groził mu  – wspomina nasz Czytelnik. Na nagraniu słychać, jak agresywny mężczyzna nazywa współpasażera „gnojem” i zapowiada, że gdy wysiądzie z autobusu, to „zaszczepi go pięścią”.

– Takie przekonania i poglądy nie są bezpieczne dla otoczenia – podsumowuje nasz Czytelnik. 

Poniżej nagrania z incydentu. Uwaga, słychać na nich wulgarne słowa. 

(cm)

* Imię zmienione

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: