Reklama

Ponad 130 firm z całej Polski zaprezentuje się podczas weekendowych (9-10 stycznia) targów ślubnych w rzeszowskiej hali Podpromie. Główną nagrodą będzie  egzotyczna podróż dla dwojga.

X Jubileuszowe Targi Ślubne organizują Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

– W szczególności zaproszenie kierujemy do przyszłych młodych par oraz osób, które przygotowują się do takich imprez jak bal karnawałowy czy „studniówka” oraz dbają o swój atrakcyjny wygląd i śledzą nowe trendy w modzie, kosmetyce czy fryzjerstwie – zachęcają organizatorzy.

W targach weźmie udział ponad 130 firm z całego kraju, które zaprezentują kompleksową ofertę z zakresu organizacji ślubu i wesela, m. in. renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii, usługi wideo, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel.

Rekordowa pula nagród

Nie zabraknie ofert restauracji, hoteli i lokali organizujących przyjęcia weselne, firm gastronomicznych i cateringowych, firm wynajmujących samochody i limuzyny ślubne, firm poligraficznych (karty okolicznościowe, zaproszenia), salonów fryzjerskich, kosmetycznych, wizażu i stylizacji, zespołów muzycznych, firm oferujące prezenty ślubne, biur podróży, wydawnictw branżowych.

Targom towarzyszyć  będzie III TOP Festiwal Weselnych Zespołów, jak również Gala Ślubna 2016. Na scenie zaprezentowany zostanie bogaty program, w którym znajdą się m.in. pokazy najnowszych kolekcji sukien ślubnych i wieczorowych, mody męskiej, mistrzów fryzjerstwa i makijażu.

– Liczne prezentacje, to tylko niektóre z planowanych atrakcji. Przyszłe panny młode będą mogły zasięgnąć darmowych porad stylistów, skorzystać z gratisowych fryzur i makijaży próbnych. Na zwiedzających czekają również słodkości przygotowane przez cukierników – zapowiadają organizatorzy Targów Ślubnych.

W związku z jubileuszem targów dla zwiedzających została przygotowana rekordowa pula nagród, które będzie można wygrać uczestnicząc w różnego rodzaju quizach i konkursach. Nagrodą główną będzie egzotyczna podróż dla dwojga, ufundowana przez biuro podróży ITAKA.

Pozostałe nagrody

– nagroda niespodzianka – jako bonus do nagrody głównej ufundowany przez firmy StudioWu i LewińskiFotografia

– wymarzona suknie ślubna z najnowszej kolekcji „AFRODYTA” ufundowana przez Pracownię Krawiecką Afrodyta

– suknia ślubna ufundowana przez Centrum Mody Ślubnej IMPRESJA

– kolacja zaręczynowa ufundowana przez Hotel Ambasadorski

– serwis do kawy dla 6 osób „ Maria Biała” ufundowany przez Salon Rosenthal w Rzeszowie

– 2 bukiety ślubne + butonierki ufundowane przez Studio Florystyczne IRYS

– sesja fotograficzna – plenerowa ufundowana przez firmę ZEBRA Studio Reklamy i Fotografii

Jak zdobyć główną nagrodę?

Do zakupionego biletu wstępu zwiedzający otrzymają kupon konkursowy, upoważniający do ubiegania się o nagrodę główną oraz pozostałe nagrody.

Konkurs polegał będzie na wskazaniu przez uczestnika wysokości kwoty pieniężnej, z dokładnością do jednego grosza, znajdującej się w przeszklonej urnie wystawionej przy stoisku należącym do sponsora nagrody głównej (ITAKA) – stoisko nr 40.

W konkursie wyłonione zostaną osoby które wskażą na kuponie kwotę najbliższą rzeczywistej kwoty pieniężnej zdeponowanej w urnie. Ilość osób – zwycięzców konkursu będzie równa ilości przewidzianych nagród.

Konkurs rozpocznie się pierwszego dnia targów, a zakończy się drugiego dnia (niedziela) o godz. 14:00. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę o 17:00 na scenie głównej.

Targi Ślubne trwać będą od godz. 10:00 do 18:00. Wstęp 12 zł. Bilet można kupić o połowę taniej w oba dnia od godz. 10:00 do 11:00. Obowiązuje wówczas tzw. Happy Hour.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: