Reklama

Rozpoczął się ogólnopolski konkurs na projekt maskotki dla rzeszowskiej firmy przewozowej Marcel. Autor najlepszej propozycji otrzyma nagrodę główną w kwocie 1000 zł oraz podwójny bilet na dowolną trasę realizowaną przez przewoźnika.

Projekt pod nazwą ,,Maskotka dla firmy Marcel” ma charakter otwarty i jest skierowany do wszystkich osób pełnoletnich mieszkających w Polsce. – Do udziału w konkursie zachęcamy sympatyków komunikacji, motoryzacji i transportu. Swoje propozycje mogą zgłaszać również osoby z umiejętnościami plastycznymi. Ważny jest pomysł, kreatywność i ciekawe spojrzenie na temat  – mówi Aneta Chmielarska z firmy Marcel.

Ideą konkursu jest opracowanie projektu maskotki – gadżetu, który będzie wdrożony w przyszłości do realizacji. Dodatkowym elementem jest nadanie nazwy maskotce, tak by kojarzyła się z profilem działalności firmy. – Prace konkursowe mogą mieć charakter grafiki, rysunku, szkicu, a nawet gotowej maskotki. Nagrodą główną jest 1000 zł oraz podwójny bilet na dowolną trasę realizowaną przez naszą firmę. Dodatkowo przyznamy nagrody wyróżnienia w postaci zestawów firmowych gadżetów – powiedziała Aneta Chmielarska.

Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zamieszczenia własnego projektu w postaci graficznych wizualizacji, w formacie JPEG na stronie: marcel.sprinet.pl. Należy zalogować się na portal sprinet.pl. Rejestracji dokonuje się przez konto internetowe lub przez konto na Facebooku. Upubliczniając projekt należy skorzystać z formularza „dodaj pomysł” w projekcie „Maskotka dla firmy Marcel”. Zalogowani użytkownicy mogą komentować propozycje, poddać je ocenie lub zagłosować na nie. Użytkownicy platformy za pomocą głosowania wybiorą najlepsze ich zdaniem 10 projektów, które zostaną ocenione przez komisję konkursową.

Projekt trwa do 10 listopada 2014 r. Następnie organizator powoła komisję konkursową, która oceni nadesłane prace, wybierając najlepszą. Jej autor zostanie powiadomiony o zwycięstwie i terminie wręczenia nagrody głównej po 24 listopada 2014 r. Po tym okresie organizator poda wyniki konkursu oraz wręczy nagrodę główną oraz wyróżnienia.

Konkurs ,,Maskotka dla firmy Marcel” upubliczniono na platformie sprinet.pl. – Jest to innowacyjne narzędzie  do realizacji projektów biznesowych i społecznych. Działa w oparciu o crowdsourcing, czyli „burzę mózgów” społeczności zaangażowanej w rozwój określonej organizacji. W ten sposób pozwala wygenerować najlepsze propozycje i rozwiązania – wyjaśnia Rafał Żmuda z firmy Sprinet Polska.

Płyty CD/DVD z pracami konkursowymi i dokumentami zgłoszeniowymi uczestnicy mają przesłać na adres: Firma Przewozowa Marcel, 35-082 Rzeszów, ul. Podkarpacka 8a, z dopiskiem: Konkurs ,,Maskotka dla firmy Marcel”.

Link do projektu TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: