Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Nosisz okulary korekcyjne? Wiesz, że masz problemy ze wzrokiem, ale nie stosujesz żadnej korekcji wzroku? Już teraz masz szansę małym kosztem zbadać wzrok w Rzeszowie, otrzymać darmowe próbne soczewki kontaktowe oraz nauczyć się ich zakładania i zdejmowania. Wszystko co musisz zrobić to kupić odpowiedni kupon i zapisać się do jednego ze specjalistów w Twojej okolicy.

Temperatura na zewnątrz spada, a Tobie za każdym razem, gdy wchodzisz do jakiegoś pomieszczenia parują okulary. Wyobraź sobie, że ten problem znika i już nie musisz martwić się zaparowanymi okularami, ponieważ masz soczewki kontaktowe. Lubisz aktywność i sport niezależnie od pogody? Nie pozwól, by Twoja wada wzroku Cię w jakikolwiek sposób  ograniczała i wybierz soczewki kontaktowe, które w odróżnieniu do okularów nie spadną, nie stłuczą się, nie przesuną i zapewnią wyraźne widzenie w każdej sytuacji. To zaledwie część bardzo wielu sytuacji życiowych, w których soczewki kontaktowe okażą się dosłownie wybawieniem. Przykro byłoby z nich nie skorzystać, jeśli są obecnie tak osiągalne i proste w użytkowaniu.

Soczewki pomogą

Choć okulary korekcyjne są bardziej powszechną metodą korekcji wzroku, to wcale nie oznacza, że wygodniejszą. Wyżej przytoczone sytuacje tylko tego dowodzą. Tymczasem soczewki kontaktowe są niewidoczne dla osób trzecich, niemalże niewyczuwalne na oku a dodatkowo łatwe i szybkie w codziennej aplikacji. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać sobie soczewki, które będą najbardziej odpowiadać Twojemu stylowi życia, wadzie wzroku i finansach, które jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel.

Kupon na badanie i darmowe soczewki próbne

Jeśli obawiasz się, że nie będziesz w stanie samodzielnie zakładać i zdejmować szkieł kontaktowych, to nie musisz się o to martwić! W cenie 39 złotych otrzymujesz od Bezokularow.pl pełen pakiet: wizytę u specjalisty w jednym z gabinetów partnerskich w Rzeszowie, który zbada Twój wzrok, dobierze bezpłatne soczewki kontaktowe odpowiednie dla Twojej wady wzroku, a następnie nauczy Cię zakładać i zdejmować soczewki. Dodatkowo, w tej okazyjnej cenie otrzymasz darmową kontrolę, podczas której wspólnie z okulistą lub optometrystą będziesz mógł stwierdzić czy dobrane soczewki Tobie odpowiadają. Jeśli nie, wspólnie będziecie mogli wypróbować również inne warianty soczewek. Dopasowanie szkieł kontaktowych odbywa się tak długo, aż nie będziesz całkowicie zadowolony z wybranych soczewek. Czy to może być jeszcze prostsze?

Otóż tak. Dodatkowo mamy dla Ciebie bonus! Po zakupie kuponu na badanie i aplikację soczewek otrzymasz od nas dodatkowo 20 złotych rabatu na pierwsze zakupy w sklepie internetowym www.BezOkularow.pl, a soczewki otrzymasz prosto pod drzwi, bez wychodzenia z domu.

Zalety soczewek kontaktowych:

– niewidoczne dla otoczenia
– nie spadają
– odporne na stłuczenia
– nie ograniczają widzenia
– nie parują podczas zmiany temperatur, w przeciwieństwie do okularów
– zalecane do uprawiania sportu
– idealne w parze z okularami przeciwsłonecznymi

Zdjęcie: Materiały prasowe

Zbadaj wzrok i dopasuj soczewki kontaktowe w Rzeszowie:

Dokonaj zakupu kuponu i z listy dostępnych gabinetów wybierz gabinet w Rzeszowie.

Reklama