Klienci Orange Flex żyją taniej! Kupują audiobooki nawet za połowę ceny, zgarniają zniżki na przejazdy taksówkami i smartfony na studencką kieszeń. Jak to robią? Odwiedzają Klub Flex – nie płacą nic za uczestnictwo – i zbierają kody promocyjne. Co chwilę wpadają nowe rabaty na przeróżne popularne usługi oraz produkty, a przeglądanie ich i odbieranie zajmuje kilka minut. Do regularnego otrzymywania atrakcyjnych zniżek potrzebny jest tylko smartfon oraz Klub Orange Flex. Jak to działa i czym tak właściwie jest Klub Flex? Wyjaśniamy!

Klub Flex – co to jest?

Klub Flex to dodatkowa bezpłatna usługa dla klientów Orange Flex, czyli sieci komórkowej działającej na zasadzie miesięcznej subskrypcji. Zarówno za dołączenie, jak i korzystanie z Klubu Orange Flex nic się nie płaci, a członkowie nie zostają do niczego zobowiązani. Zamiast tego – zyskują! Dostają dostęp do licznych kodów promocyjnych na różne usługi oraz produkty partnerów, w tym takich marek, jak FREE NOW, Legimi czy Apple.

Jak dołączyć do Klubu Flex?

Aby móc dołączyć do Klubu Flex, wystarczy wejść w aplikację Orange Flex (dostępną w Google Play, AppGallery oraz App Store). Jeśli jeszcze nie korzystasz z Flexa, musisz zostać klientem sieci.

Nie obawiaj się umów wiążących na lata. W Orange Flex korzystasz z usług komórkowych na zasadach niezobowiązującej subskrypcji, czyli płacisz z góry za miesiąc korzystania i możesz włączyć płatności automatyczne. A jeśli akurat nie będziesz potrzebował rozmów, SMS-ów i netu, to po prostu nie opłacasz kolejnego okresu. Z pierwszego kodu promocyjnego Flex skorzystasz jeszcze przed zapłaceniem za pierwszy miesiąc – gdy wpiszesz FLEX przed wyborem metody płatności, to zgarniesz interesujący Cię Plan za 1 zł!

Gdy założysz już konto i aktywujesz swój Plan w apce, możesz przyłączyć się do zadowolonego grona Klubowiczów. Wystarczy, że przejdziesz do zakładki „Odkryj – Klub Flex” i wybierzesz opcję dołączenia, by od razu odkrywać dostępne zniżki, promocje i Okazje Miesiąca.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!
Kody promocyjne w Orange Flex

Kody rabatowe w Orange Flex zmieniają się dość często, warto zatem regularnie odwiedzać zakładkę Klub w apce, by być na bieżąco z nowymi ofertami. Raz możesz zgarnąć smartfon za połowę ceny, a raz zniżkę na VOD – i wiele innych. Kody zbierasz bez ograniczeń, możesz zatem odebrać nawet wszystkie, które są akurat dostępne i skorzystać z promocji u każdego z partnerów sieci.

Część rabatów dotyczy też Sklepu Flex, czyli dodatkowej zakładki w apce, przez którą możesz zamawiać różne sprzęty w atrakcyjnych cenach i jeszcze bardziej je obniżać klubowymi kodami. Od nowego telefonu po robota sprzątającego – Sklep Flex zaskakuje szerokością oferty! A gdy coś zamówisz, kurier przywiezie Ci towar prosto pod Twoje drzwi w bezpiecznej paczce.

Klub Orange Flex to również wyjątkowe Okazje Miesiąca, czyli zniżki najlepsze z najlepszych. Pozostają aktywne przez cały miesiąc i, jak sugeruje sama nazwa, zmieniają się w kolejnym.

By skorzystać z interesującego Cię rabatu, musisz tylko kliknąć odpowiadającą Ci promkę i tapnąć przycisk „Aktywuj”. Następnie kopiujesz kod promocyjny, po czym korzystasz z niego zgodnie z instrukcją partnera – np. wpisując w odpowiednie pole przed opłaceniem zakupów. I gotowe – żyjesz taniej!

 

Reklama