Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Każdy, kto w sobotę (14 maja) przyniesie do centrum handlowego Auchan w Krasnem przynajmniej 15 plastikowych butelek, otrzyma zestaw zeszytów szkolnych z papieru z recyklingu. Na dzieci zaś czekają ekologiczne warsztaty.

– Segregując domowe odpady, troszczysz się o środowisko i możesz otrzymać ekologiczne upominki! – zachęca Auchan Krasne. 

Odpowiednie segregowanie domowych odpadów pozwala odzyskać surowce wtórne i wspiera środowisko naturalne. Dodatkowo podczas majowej akcji ekologicznej w Auchan będzie można wymienić plastikowe butelki na zeszyty szkolne.

W sobotę (14 maja) w pasażu centrum handlowego już za 15 opakowań w dowolnym rozmiarze będzie można otrzymać w prezencie zestaw dwóch zeszytów, w formatach A4 i A5, wykonanych z papieru z recyklingu.

Punkt wydawania nagród w pasażu Auchan będzie czynny od godziny 11:00 do 17:00. Warto się pospieszyć, bo liczba ekoupominków jest ograniczona.

Ekowarsztaty dla dzieci

Podczas akcji ekologicznej odbędą się również warsztaty kreatywne dla najmłodszych. Pod okiem instruktorów będzie można fantazyjnie ozdobić doniczki na kwiatki. Do dyspozycji małych twórców będą farby, kolorowe pisaki, cekiny, naklejki, sznurki oraz bibuły.

Potem we własnoręcznie ozdobionej doniczce będzie można umieścić dostępne na miejscu sadzonki bratków i zabrać je do domu. Udział w ekowarsztatach jest bezpłatny. Potrwają one od 11:00 do 17:00. 

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama