Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia ciężarówki z autobusem kursowy na drodze krajowej nr 19 w Jasionce koło Rzeszowa. Policja szuka kierowcy ciężarówki, który uciekł z miejsca zdarzenia.

[Not a valid template]

 

O wypadku poinformowali nas internauci. Do zdarzenia doszło ok. godz. 7:20 na DK 19 (relacji Lublin – Rzeszów). Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierowca ciężarówki wyjeżdżał z drogi prowadzącej na lotnisko w Jasionce.

– Skręcając w prawo w kierunku Rzeszowa nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy autobusu kursowego, przewożącego pasażerów. Autobus jechał główną drogą w kierunku Rzeszowa. W wyniku zderzenia pojazdów, dwóch pasażerów autobusu zostało rannych. Z niegroźnymi urazami przewieziono ich do szpitala – mówi Adam Szeląg z rzeszowskiej policji.

Po zderzenia ciężarówka wjechała do rowu. Okazało się, że jej kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.  – Jest przez nas poszukiwany. Kierowca autobusu był trzeźwy – dodaje Szeląg.

Policjanci przewidują, że na tym odcinku „19” mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu na czas wyciągania z rowu ciężarówki.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Przeczytaj jeszcze: Która część Rzeszowa atrakcyjniejsza? Gdzie kupować mieszkanie?

NaszGaj

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama