Koncert Sary Girgis, uczestniczki The Voice of Poland, uświetni sobotni pokaz mody w Rzeszowie najnowszej kolekcji młodej projektantki Eweliny Dec z Nowej Sarzyny. Imprezę poprowadzi Rafał Maślak, Mister Polski 2014.

Ewelina Dec pięć lat temu zaczęła niewinnie od małego projektowania i szycia sukienek dla koleżanek. Jej pomysły i wykonanie znajdowały coraz szersze uznanie. Studiując prawo, jednocześnie uczyła się składów tkanin, kończyła kursy krawieckie i stylizacji.

Dziś młoda projektantka pełną parą pracuje już na swoją markę Alette, która dzięki sile marzeń i ciężkiej, konsekwentnej pracy staje się rozpoznawalna na Podkarpaciu, a od niedawna zdobywa też klientów z całej Polski.

Ewelina jest laureatką podkarpackich nagród mody, otrzymała m.in. tytuł „Projektant Mody 2013”.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Marka Alette, stworzona przez Ewelinę Dec, opiera się na oryginalnym stylu i najwyższej jakości tkanin. W sobotę (4 czerwca) w Millenium Hall projektantka zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję. Pokaz mody odbędzie się o godz. 19:00 na poziomie 0, obok May Way i TK Maxx.

Pokaz uświetni występ wokalny Sary Girgis, uczestniczki The Voice of Poland. W świat mody wszystkich wprowadzi Rafał Maślak, Mister Polski 2014, który poprowadzi imprezę.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama