Zdjęcie: Adrian / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Groźnie wyglądająca kolizja na ulicy Warszawskiej w Rzeszowie. 22-letni kierowca suzuki vitaro doprowadził do zderzenia z fordem mondeo. 

Do zdarzenia, o którym poinformowali nas Czytelnicy, doszło we wtorek ok. godz. 7:00 na wyjeździe z Rzeszowa. – Cztery osoby, w tym dziecko, zostały poszkodowane. Doznały one lekkich obrażeń – przekazywał nam Grzegorz Wójcicki, rzecznik rzeszowskiej straży pożarnej.

Ostatecznie policjanci całe zdarzenie zakwalifikowali jako kolizję.

– 22-letni kierowca suzuki jechał w kierunku Rzeszowa. Podczas nieprawidłowej zmiany pasa ruchu zderzył się fordem, którym kierowała 33-letnia kobieta. 22-latek stracił panowanie nad samochodem, przeciął pas zieleni i uderzył w latarnię po przeciwnej stronie jezdni – mówi Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

W konsekwencji doszło do dachowania suzuki. Oboje kierujący (mieszkańcy województwa lubelskiego) byli trzeźwi. Przez kilkadziesiąt minut zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Głogowa Młp. Utrudnienia zakończyły się ok. 8:30. 

(ram)

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Jak ten szaleniec wczoraj zlazł z palmy daktylowej a zasiadł za kierownicą tego Suzuki to powinien poszaleć najpierw na sucho jak to opanuje to dopiero na ulice naszego innowacyjnego miasta : O!
    A co do tych 60+ to lepiej smigają od tego młokosa co sie dorwal do ” bryki” a łeb ma pusty i efekt widoczny.

  2. Zakazać kierowania pojazdami mechanicznymi osobom po 60 roku życia, generują dodatkowy ruch i nie pozwalają na bezpieczne szaleństwa młodzieży 🙂

Comments are closed.