Zdjęcie: Marek / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Na około 6 tysięcy złotych miasto szacuje straty na skutek wybicia szyby przystanku autobusowego przy al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. 

O zdewastowanej wiacie przystanku Powstańców Warszawy / Graniczna poinformował nas jeden z naszych Czytelników. Służby miejskie rozbitą szybę zauważyły we wtorek. 

– Straty oszacowano na 5-6 tys. zł. Sprawę zgłosimy zarówno na policję, jak i do ubezpieczyciela – mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa.

– Każdy przystanek jest monitorowany. Nagranie zostało już ściągnięte i zabezpieczone. Gdy uda się ustalić sprawcę, to zostanie on obciążony kosztami wymiany uszkodzonej szyby – zapowiada Chłodnicki. 

Zniszczona szyba ma być wymieniona najpóźniej w środę.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. Po jaką cholerę montować szybę za 6 tyś zł. Na zdjęciu jest ich w sumie 6. To wszystkie kosztują 36 tyś. zł. ????????????????? To ile taki cały przystanek kosztuje??? Jak mały dom jednorodzinny?????.
    To albo zawyżają cenę szyby by nadać napięcie sprawie albo ktoś katastrofalnie marnuje pieniądze podatników. Mnożąc razy ilość przystanków w mieście. MASAKRA
    To już wole tego co rozbił szybę- zakładam ,że przypadkiem reklamówką z zakupami z biedronki

  2. Prace społeczne przez pół roku sprzątajac przystanek ten który zdewastował wyleczyło by go na zawsze. Debila nie myślącego

  3. Zawsze się zastanawiałem jak wygląda małpa, która robi taki rzeczy. Jak to mówi, jak się rusza, w jakim stopniu przypomina człowieka, czy gęba bardziej małpia czy ludzka, gdzie to żyje, czy w domu ojciec z matką też jak małpy, może udostępnicie ten filmik z monitoringu?

Comments are closed.