Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Rozmowy, wymiana doświadczeń, mini warsztaty edukacyjne ze specjalistami i pokaz kulinarny, a dla maluchów kolorowy kącik zabaw. W najbliższy piątek (23 marca) w rzeszowskim szpitalu Pro-Familia odbędzie się inauguracyjne spotkanie grupy wsparcia dla mam „Mama Spot”. Wstęp bezpłatny.

– Spotkania grupy odbywać się będą cyklicznie – raz w miesiącu. W szpitalu, w plenerze, w kawiarni. Ograniczać nas będzie tylko wyobraźnia. Chcemy stworzyć społeczność. Grupę mam, które będą się wspierać, rozmawiać, poruszać ważne dla nich tematy i przy okazji świetnie się bawić – zachęca dr Barbara Piekło, dietetyk ze Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia, która wspólnie z trenerką personalną Agnieszką Rzewnis poprowadzi pierwsze spotkanie.

Na spotkania mamy mogą zabrać swoje pociechy, dla których szpital przygotuje specjalny kącik zabaw.

Podczas pierwszego spotkania specjalistki poruszą temat zdrowego powrotu do formy po porodzie. Nie zabraknie ciekawych rad i wskazówek dotyczących diety i aktywności fizycznej. Wisienką na torcie wydarzenia będzie pokaz kulinarny w wykonaniu Justyny Porowskiej, autorki bloga kulinarnego „Smukłe Widelce”.

Spotkanie odbędzie się w Pro-Familii w piątek 23 marca o godzinie 10:00 i potrwa dwie godziny. Wstęp jest bezpłatny. Wystarczy tylko wcześniej wysłać zgłoszenie na adres – dietetyk@pro-familia.pl. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama