Zdjęcie: Policja.pl

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności śmierci 43-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Jego ciało w niedzielę wieczorem wyłowiono ze zbiornika wodnego w Lipiu. 

Do zdarzenia doszło na terenie podrzeszowskiej gminy Głogów Małopolski. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie w niedzielę po godz. 19:00 zostali poinformowani, że ze zbiornika wodnego w Lipiu wyłowiono zwłoki.

– Policjanci na miejscu zastali 31-letniego wędkarza. Gdy łowił on ryby, zauważył ciało. Policjanci ustalili tożsamość denata. To 43-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna nie był osobą zaginioną – mówi asp. sztab. Magdalena Żuk z KMP w Rzeszowie.

Obecnie policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności śmierci 43-letniego Marcina K. z Rzeszowa. Na polecenie prokuratora, ciało mężczyzny zabezpieczono do sekcji zwłok, która odbędzie się w najbliższą środę. 

– W trakcie oględzin nie ujawniono żadnych śladów mogących świadczyć o udziale osób trzecich – mówi nam Magdalena Ziemba-Kołacz, wiceszefowa Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. – Prawdopodobnie śmierć mężczyzny to skutek nieszczęśliwego wypadku. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama