Reklama

„Mirror” to najnowszy singiel rzeszowskiego zespołu Tension Zero, w którym śpiewa Dominika Kobiałka, ćwierćfinalistka czwartej edycji The Voice Of Poland. Teledysk zapowiada pełnowymiarowy album grupy, którego ma być wydany pod koniec br.

Dominika Kobiałka z Rzeszowa w Tension Zero śpiewa od 2011 r. Od wielu lat jest bardzo aktywną i pracowitą wokalistką – samouk, dla którego śpiew jest największą pasją w życiu. Pierwsze kroki na scenie Dominika stawiała z rockowym zespołem Brown, z którym rozstała się po dwóch latach (1999-2001). Następnie przez kilka lat współpracowała z kilkoma innymi zespołami – Party Music, The LiRRa, Triglav. Dominika śpiewa w wielu językach i odnajduje się w wielu muzycznych gatunkach, swobodnie bawiąc się zmienianiem barwy głosu.

Od 2013 r. współpracuje także z zespołem Kuki Pau (ska). O Dominice zrobiło się głośno za sprawą jej udziału w programie The Voice of Poland. Dominika była w drużynie Marka Piekarczyka. Dotarła do ćwierćfinału programu. Choć zakończyła w nim udział, to aktywnie pracuje w Tension Zero. Zespół wypuścił na rynek najnowszy singiel „Mirror”, promujący pełnowymiarowy album grupy, którego ma być wydany pod koniec br. Teledysk bardzo przypadł do gustu fanom Dominiki.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Super głos, zły wybór Marka, że zrezygnował z Dominiki”. „Extra”, „Zamiast pracować to molestuję przycisk 'play’! Ehhh Kobiałka, Kobiałka…”, „Prawdziwa Petarda!”, „Wokal coraz lepszy, muzyka też ciekawa i te włosy, wyciszenie w idealnym miejscu”, „No i elegancko, Dominika! Kto powiedział, że kobieta musi śpiewać ładnie? Darcie się to jest to! Piątka!” – komentują internauci na fanpage’u wokalistki z Rzeszowa.

httpv://www.youtube.com/watch?v=9rniJaxUS94

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama