W najbliższy poniedziałek (11 maja) w rzeszowskim pubie Corner odbędzie się już 11. edycja quizu barowego – Umysłowe Igrzyska. Możecie zgłaszać swoje drużyny.

„Jako że maj to czas matur, tym razem pojawić się mogą kategorie typowo maturalne. Polski, matematyka, biologia, a może WOS lub wiedza o tańcu?” – zapowiadają organizatorzy Umysłowych Igrzysk.

Każda drużyna składa się z kilku osób zasiadających przy jednym stoliku, a ich liczba jest ograniczona tylko i wyłącznie przez miejsce. Drużyny walczą ze sobą, odpowiadając na pytania z wiedzy ogólnej oraz rozwiązując przygotowane przez organizatorów łamigłówki.

Odpowiedzi zawodnicy umieszczają na karcie odpowiedzi, które prowadzący sprawdzają po każdej rundzie, by zaktualizować stan rywalizacji w danym momencie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

„Arsenał każdego teamu to skumulowana wiedza oraz coś do pisania, nie stosujemy natomiast „pomocy naukowych” w postaci telefonów. Do wygrania piwo, pamiątkowe dyplomy oraz małe upominki od nas” – dodają organizatorzy.

Rezerwacji stolików dla swoich zespołów można dokonywać telefonicznie pod numerem” 519 159 156 lub pisząc bezpośrednio na wydarzeniu quizu na Facebooku.

Umysłowe Igrzyska wystartują w poniedziałek o godz. 19:00. Corner Pub znajduje się przy ul. Przesmyk 2.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama