Zdjęcie: materiały prasowe

W najbliższą sobotę i niedzielę (5-6 listopada) Festiwal Roślin zawita do Rzeszowa. To czwarta edycja największego targu roślin doniczkowych. 

Festiwal Roślin odbędzie się hali sportowej Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ulicy Hoffmanowej 25. W sobotę od godz. 8:00 do 20:00, a w niedzielę od 10:00 do 18:00.

Organizatorzy zapowiadają, że festiwal będzie rajem dla kochających niepowtarzalny i naturalny klimat. Dla uczestników przygotowali nowe odmiany roślin, wyselekcjonowane przez specjalistów z branży oraz odmiany, które proponowali uczestnicy poprzednich edycji.

– Postanowiliśmy poszerzyć nasz roślinny asortyment jeszcze bardziej – mówią organizatorzy Festiwalu Roślin.

Podczas IV Festiwalu Roślin zmieni się także oferta doniczek, które zyskają nowe wzory. Uczestnicy „zielonego” święta będą mogli kupić literaturę dla początkujących. Pasjonaci natomiast będą mogli zaopatrzyć się w roślinne (i nie tylko) akcesoria oraz gadżety.

Wciąż odwiedzamy ogrodników i rozmawiamy z nimi, dbając o jak najlepszej jakości asortyment, tak aby inflacja nie wpłynęła na nas – twierdzą organizatorzy. 

Festiwal Roślin to rośliny doniczkowe prosto z hodowli – bez pośredników. Każda z odmian będzie w dużych ilościach, niczym w hurtowni, ale sprzedawana detalicznie. Do wyboru będą małe i duże rośliny oraz doniczki, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Udział w Festiwalu Roślin jest bezpłatny. Na miejscu będzie można płacić gotówką, kartą lub BLIK-iem .

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama