Zdjęcie: Materiały prasowe

Sprzęt RTV i AGD, vouchery na zakupy, zestawy kosmetyków, biżuteria oraz wiele innych atrakcyjnych nagród – to wszystko będzie czekać na klientów CH Plaza Rzeszów już w najbliższy piątek 20 kwietnia. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł, a paragon wymienić na szczęśliwy Powerball z cenną nagrodą.

Zasady akcji „Złap szczęśliwy Powerball” w rzeszowskiej Plazie są bardzo proste. Wystarczy w piątek 20 kwietnia zrobić zakupy za minimum 50 zł w dowolnym sklepie lub punkcje usługowym Plazy. Akcja obejmuje paragony za zakupy zrobione pomiędzy godziną 17:00 a 21:00. Każdy paragon bierze udział w losowaniu szczęśliwych Powerball. W każdym z nich znajdzie się cenna nagroda.

Podczas akcji „Złap szczęśliwy Powerball” klienci Plazy będą mogli wygrać liczne vouchery na zakupy, sprzęty RTV i AGD m.in. blender, toster, żelazko, czajnik, sokowirówkę, gofrownicę, parownicę, mikser, opiekacz, suszarkę, powerbank, głośnik, termometr, słuchawki, radio i kamerę samochodową, a także zestawy kosmetyków i biżuterię.

Ponadto podczas akcji najemcy Plazy oferować będą klientom Centrum specjalne rabaty i wyjątkowe promocje przygotowane specjalnie na ten dzień.

Szczegóły akcji, lista nagród i regulamin znaleźć można na stronach www.plazarzeszow.pl i www.facebook.com/PlazaRzeszow

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama