Reklama

Urząd Miasta w Rzeszowie informuje, że od dzisiaj (2 sierpnia) zmienia się godzina pokazu specjalnego fontanny multimedialnej.

[Not a valid template]

 

W ubiegły piątek po raz pierwszy pokazano nowy repertuar pokazu specjalnego fontanny. Składają się na nie dwa 15-minutowe pokazy: „Folk dookoła świata” i „Walka Tytanów”. Pokazy specjalne odbywają się raz w tygodniu w każdą sobotę. Dotychczas rozpoczynały się o godz. 21:30.

Katarzyna Pawlak z biura prasowego Urzędu Miasta w Rzeszowie poinformowała nas, że od dzisiaj (2 sierpnia) zmienia się godzina pokazu specjalnego fontanny. Będzie się rozpoczynał o godz. 21:00.

„Walka Tytanów” to pokaz obrazujący walkę dobra i zła, wody i ognia. Opowieść przedstawiająca szczęście i radość, piękno otaczającego nas świata, które niespodziewanie przerywa nadejście zła, niszczącego panującą idyllę. Tocząca się zacięta walka pomiędzy dobrem i złem, zobrazowana światłem, wodą, prezentacją multimedialną i laserową oraz grą aktorską postaci, kończy się wielkim zwycięstwem dobra.

Nie wszystkim pokazom „Walki Tytanów” towarzyszyć będą aktorzy. Ratusz podał terminy, w których będzie można ich zobaczyć: 23 sierpnia, 30 sierpnia, 6 września, 13 września.

„Folk dookoła świata” to muzyczna podróż po najbardziej charakterystycznych dźwiękach folklorystycznych świata od Australii poprzez Azję, Europę, Amerykę Pn. i Pd. Elementy muzyczne połączone są poprzez zastosowanie charakterystycznych odgłosów różnych środków lokomocji np. podróż samolotem, pociągiem czy statkiem dzięki czemu można oczyma wyobraźni można odbyć fascynującą podróż dookoła świata.

Wszystkie pokazy są bezpłatne.

PROGRAM POKAZÓW FONTANNY

Pokaz muzyczny dzienny – godz. 12:00 i 16:00 (poniedziałek – niedziela)

– Adele – Set fire to the rain

– Klezmer Lounge Hava Nagila – Nigun Tantz

– Wojciech Kilar – Polonez

Pokaz dla dzieci – godz. 14:00 (poniedziałek – niedziela)

– Kompilacja bajek dla dzieci

Pokaz muzyczny wieczorny – godz. 21:00 (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela)

– Depeche Mode – Policy of Truth

– Muse – Panic Station

– Coldplay – Princess of China

Pokaz specjalny – godz. 21:00 (sobota)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.