Reklama

Już w najbliższą niedzielę (12 kwietnia) w Rzeszowie odbędzie się spektakl „Welcome To Burlesque”. Został przeniesiony do sali Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

[Not a valid template]

 

Organizatorzy spektaklu poinformowali, że zmieni się miejsce spektaklu i godzina. Pierwotnie miał się odbyć w Filharmonii Podkarpackiej o godz. 16:00.

Ze względów technicznych i wprowadzenia obostrzeń dotyczących wykorzystywania maszyn dymiących podczas spektaklu, organizatorzy zmuszeni są przenieść przedstawienie do sali Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83. Nowa godzina to 16:30.

Nie zmienia się data spektaklu – 12 kwietnia.

„Welcome To Burlesque” to zachwycające wielkie show, prawdziwa rewia taneczna, wdzięk i widowiskowość choreografii, a całość okraszona zapierającymi dech w piersiach,   akrobatycznymi występami TRIO ETC – finalistów programu „Mam talent”.

To przedstawienie, które jednych zadziwi, innych zainspiruje…. Pełne humoru teksty oraz wspaniały głos znanej i podziwianej Małgorzaty Boć ze wsparciem Małgorzaty Chruściel i Agnieszki Podubny, a do tego nuta uwodzicielskiego tańca z udziałem Uli Surowiec, Katarzyny Krupy, Kingi Konefał, Klaudii Oczoś, Mateusza Ostrowskiego oraz Mieszka Nagaj.

Emanuje kobiecość i wielka pasja

Widowisko przyciągające spojrzenia i rozbudzające wyobraźnię w połączeniu z wyjątkowymi, oryginalnymi głosami wokalistek, tworzą atmosferę nacechowaną sexapilem. Smaku i wyrazu dodają stroje, które poruszają się wraz z ciałem, załamują światło błyszcząc wśród reflektorów. Są tak samo zmysłowe i odważne jak sam pomysł. Wszystko po to by podkreślić ruch, wywołać rumieniec na twarzy widza, spełnić jego oczekiwania… i resztę pozostawić wyobraźni.

„Welcome To Burlesque to nie tylko przedstawienie, w którym emanuje kobiecość oraz wielka pasja, to również subtelne dźwięki instrumentów dziewięcioosobowej orkiestry profesjonalnych muzyków. Wszystko po to, by w całości stworzyć fantastyczną symfonię dźwięków i śpiewu z ruchem i światłem w jednym – po prostu tytułową burleskę.

Spektaklowi patronuje Rzeszów News.

Bilety na przedstawienie w przedsprzedaży w cenie: 95 i 110 zł (w zależności od miejsca na sali). Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: Edward Małek, tel. 506 55 39 37, e-mail: biuro@edma.art.pl, strona: www.edma.art.pl

Bilety indywidualne: trasa podziemna (Rynek 26), biuro JP Nieruchomości, ul. Zygmuntowska 9 (II piętro) i www.biletyna.pl.

KONKURS

Mamy dla Was 4 pojedyncze zaproszenia na spektakl „Welcome To Burlesque”  w sali Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83 w Rzeszowie (12 kwietnia, godz. 16.30). Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: jaką współczesną amerykańską aktorkę i modelkę uważa się za ikonę burleski?

Należy także polubić i udostępnić nasz facebookowy post.

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Ikona

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do środy (7 kwietnia) do godziny 22:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem następnego dnia.

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: