Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Nie w Empiku w Galerii Rzeszów, a w hotelu Grand odbędzie się spotkanie z Tomaszem Lisem, redaktorem naczelnym tygodnika “Newsweek”. 

Spotkanie w Rzeszowie z Tomaszem Lisem zaplanowano na najbliższy czwartek 15 listopada o 18:00. Pierwotnie miało się ono odbyć w Empiku, ale ostatecznie naczelny “Newsweeka” będzie gościem hotelu Grand (ul. Dymnickiego) i przyjedzie na zaproszenie podkarpackiego KOD-u. Dzień i godzina spotkania z Lisem pozostaje bez zmian. 

Tomasz Lis, który otwarcie krytykuje “dobrą zmianę” w wykonaniu PiS, w Rzeszowie będzie promował swoją autobiografię „Historia prywatna”. W książce śledzimy zadziwiające niekiedy ścieżki kariery Lisa i wchodzimy do zamkniętych gabinetów redaktorów i polityków z pierwszych stron gazet.

Pobudzająca refleksja nad wzlotami i upadkami III RP miesza się z frapującymi, a czasami komicznymi anegdotami z udziałem bohaterów masowej wyobraźni. To książka, w której zaglądamy od kuchni do mediów i polityki, czyli tam, gdzie teoretycznie nie powinniśmy zaglądać. To autoportret człowieka, który sam zmieniał media w Polsce i wpływał na kształt krajowej polityki.

Tomasz Lis jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy telewizyjnych, współtworzył „Fakty” w TVN ” i „Wydarzenia” w Polsacie. Od 2012 roku Lis jest redaktorem naczelnym „Newsweeka”, był wielokrotnie nagradzany, otrzymał m.in. trzy Wiktory, tytuł Dziennikarza Roku 1999, laureatem Telekamer 2006 (nagroda dla najlepszego publicysty).

Wstęp na spotkanie z Tomaszem Lisem jest bezpłatny. Potrwa ono dwie godziny. 

(ak, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

31 KOMENTARZE

 1. Pisofska patologia od 500plus ma cos przeciwko ? ja chętnie pójdę na spotkanie a panem Tomaszem Lisem a pisofskiej patologii i tak by nie wpuścili na spotkanie bo czuć od nich tani alkohol

 2. ea, ty niby jesteś blisko czego? Imputujesz nieistniejące…a poza tym dobrze sobie wyjaśniłaś…musisz zasłużyć “bohaterko”, podpisana imieniem i nazwiskiem. Mnie twój szacunek by ubliżał, dlatego cieszę się jego brakiem 🙂 Dobrze, że Lis jest pełen szacunku dla ciebie 😀

 3. Na szacunek trzeba zasłużyć, w przypadkach twoim oraz autorów wcześniejszych wpisów i bluzgów typu “hiena”, “rudy”, “folksdojcz” itp. nie ma takiej opcji. Szacunek to miał Piłsudski do Dmowskiego i vice versa, chociaż obaj się nie cierpieli. Do tego poziomu wam daleko.

 4. Za co Wy go tak nienawidzicie niektórzy ? Za wyrazistą postawę anty PiS-owską ? Czy mówienie prawdy bez ogródek ? A zdefiniujcie co oznacza być „antypolakiem” albo „lewakiem” (do „chamie, prostaku, folksdojczu” nie odniosę się, bo to zwykły rynsztok ścigany przez Prokuraturę 🙂 ). I jeszcze jedno – owszem, być może zasłużył na „Hienę”, ale trzeba mu oddać co jego: Dziewięć Wiktorów, w tym Super Wiktor w 2006, tytuł Dziennikarza Roku w latach 1999, 2007 i 2009, laureat konkursu Telekamery w latach 2002 za „Fakty” i w 2006 za „Co z tą Polską?”, laureat Nagrody Kisiela w 2005 (to nie jest ”byle jaka” nagroda). 30 maja 2014 został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski – to wszystko nie wzięło się znikąd 🙂

 5. Hehe, mówisz raczej tylko za siebie i ew. garść innych fanatyków jedynie słusznej partii. 21 X wyraźnie to udowodnił, Rzeszów w ogromnej większości nie chce takich drewnianych słupków czy innych pał zakutych w pisowski beton.

 6. Ty chyba masz jakieś kompleksy, usiłujesz nadrabiać braki? Szydzenie też nie na najwyższym poziomie…wyluzuj 😀 Nosił wilk razy kilka, ponieśli i …lisa 🙂

 7. “Uwielbiam” takie z dupy argumenty: chrześcijanin/Polak/katolik – to morda w kubeł i nadstaw drugi policzek. Otóż “bohaterski” Tymku (to pełne imię czy nazwisko?), a może ten “dziennikarz” sam mocno zapracował na taką a nie inną opinię o sobie? Może jednak jest coś na rzeczy, że (poza garstką członków i członkiń (żeby się nikomu nie narazić) kod-u, na których zaproszenie przyjeżdża do Rzeszowa) nie jest on tutaj mile widziany?

 8. “Oczywiście wszyscy bohaterowie podpisani pełnym nazwiskiem, bo przecież nie są tchórzami.” Na pewno, zwłaszcza coś/ktoś podpisane jw. (dla tych bez szkół rozwinę skrót: jak wyżej)

 9. z lisem przystajesz, rudym się stajesz 😀
  Jakoś mu nie brakuje, więc korzystać z katolickiej miłości bliźniego nie musi Hiena Roku 2015 🙂

 10. Prawdziwi Chrześcijanie, prawdziwie chrześcijańska, polska, katolicka miłość bliźniego swego. Oczywiście wszyscy bohaterowie podpisani pełnym nazwiskiem, bo przecież nie są tchórzami.

 11. Obszczymurek resortowy, prawdziwy “pan nikt”.
  Tu proszę, widać jak obgryzał pazurki gdy podczas nocnej zmiany TW bolek obronił siebie i reszty czerwonej zarazy będącej na Moskiewskiej smyczy:
  https://youtu.be/hu1a3xT9db0?t=2347
  Później ryży don donald przerzucił się na marki od BND bo więcej warte 😀

 12. Dla hajsu, kodziarze będą kupować jego pierdołowatą książkę napisaną przez kogoś innego.
  O taki “autorytet” dla rodzin postkomunistycznych i prymitywów osłuchanych tvn-em.

 13. My cie tu nie chcemy chamie, prostaku, folksdojczu, antypolaku, jedz do Angeli, lub Timmermansa i nigdy nie wracaj i nie wtracaj sie w sprawy Polaków, bo ty Polakiem nie jestes i nigdy nie bedziesz.

 14. Może trzeba było pomyśleć zanim zacząłeś?
  A przede wszystkim, kogo chciales komentowac, bo wyszło jakbyś redakcji dokopywał? 🙂

 15. O, umiesz literować, nie mylić z pisaniem. Hmm, może dlatego, że ktoś go zaprosił, może również dlatego, że na Podkarpaciu, poza gatunkiem homo pisior żyje również pradawny gatunek homo sapiens, który…..nie no po co ja to piszę, przecież pisząc do kogoś w domyśle zakładamy, że ta osoba potrafi zrozumieć to co piszemy a tu takie domniemanie nie zachodzi. Pozdrawiam

Comments are closed.