Zdjęcie: Materiały prasowe

Nie w Empiku w Galerii Rzeszów, a w hotelu Grand odbędzie się spotkanie z Tomaszem Lisem, redaktorem naczelnym tygodnika „Newsweek”. 

Spotkanie w Rzeszowie z Tomaszem Lisem zaplanowano na najbliższy czwartek 15 listopada o 18:00. Pierwotnie miało się ono odbyć w Empiku, ale ostatecznie naczelny „Newsweeka” będzie gościem hotelu Grand (ul. Dymnickiego) i przyjedzie na zaproszenie podkarpackiego KOD-u. Dzień i godzina spotkania z Lisem pozostaje bez zmian. 

Tomasz Lis, który otwarcie krytykuje „dobrą zmianę” w wykonaniu PiS, w Rzeszowie będzie promował swoją autobiografię „Historia prywatna”. W książce śledzimy zadziwiające niekiedy ścieżki kariery Lisa i wchodzimy do zamkniętych gabinetów redaktorów i polityków z pierwszych stron gazet.

Pobudzająca refleksja nad wzlotami i upadkami III RP miesza się z frapującymi, a czasami komicznymi anegdotami z udziałem bohaterów masowej wyobraźni. To książka, w której zaglądamy od kuchni do mediów i polityki, czyli tam, gdzie teoretycznie nie powinniśmy zaglądać. To autoportret człowieka, który sam zmieniał media w Polsce i wpływał na kształt krajowej polityki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Tomasz Lis jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy telewizyjnych, współtworzył „Fakty” w TVN ” i „Wydarzenia” w Polsacie. Od 2012 roku Lis jest redaktorem naczelnym „Newsweeka”, był wielokrotnie nagradzany, otrzymał m.in. trzy Wiktory, tytuł Dziennikarza Roku 1999, laureatem Telekamer 2006 (nagroda dla najlepszego publicysty).

Wstęp na spotkanie z Tomaszem Lisem jest bezpłatny. Potrwa ono dwie godziny. 

(ak, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama