Zdjęcie: Joanna Bród / Rzeszów News

W najbliższą sobotę (29 sierpnia) specjalny pokaz fontanny multimedialnej w Rzeszowie odbędzie o godz. 21:00. Zmieniają się terminy kolejnych.

Zarząd Zieleni Miejskiej informuje, że w sobotę widzowie będą mogli zobaczyć dwa specjalne pokazy „Folk dookoła świata” i „Walka tytanów” z udziałem aktorów. Tydzień później (5 września) pokaz specjalny fontanny rozpocznie się o godz. 20:00.

Kolejny pokaz specjalny odbędzie się 10 września (czwartek) o 20:00. Dwa dni później (sobota, 12 września) o 21:00. Wszystkie trzy pierwsze wrześniowe pokazy to „Historia muzyki” i „Innowacyjny Rzeszów”, ale bez udziału aktorów.

Ostatni pokaz „Folk dookoła świata” i „Walka tytanów” z aktorami w tym sezonie będzie można zobaczyć 23 września (środa) o godz. 19:30. Na 26 września (sobota) zaplanowano ostatni pokaz specjalny fontanny o godz. 20:00 – „Historia Muzyki” i „Innowacyjny Rzeszów”.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Do tego czasu nadal będzie można oglądać pokazy codzienne. O godz. 13:00 rozpoczynają się pokazy dla dzieci – to kompilacja utworów z bajek. O 17:00 pokaz „Set Fire to the Rain” – Adele, Klezmer Lounge Hava Nagila – Nigun Tantz, Wojciech Kilar – Polonez.

Od soboty (29 sierpnia) do 15 października pokazy wieczorne rozpoczynać się będą o 20:00. W repertuarze Depeche Mode – Policy of Truth, Muse – Panic Station, Coldplay – Princess of China. 15 października odbędzie ostatni pokaz w tym sezonie.

Wstęp na wszystkie jest bezpłatny. Fontanna multimedialnej znajduje się przy al. Lubomirskich.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama