Ważna wiadomość dla pasażerów MPK w Rzeszowie. W związku z weekendowym (14-15 czerwca) Pucharem Europy w kolarstwie ręcznym, zmieni się rozkład jazdy niektórych autobusów.

W sobotę i niedzielę od godz. 8:30 do 12:00 zmiany będą wprowadzone na następujących liniach:

Linia nr 2 – kursy z ul. Bł. Karoliny skrócone zostaną do przystanku Kopisto hotel, z pominięciem przystanków: Kopisto Mercedes Menz, Rejtana Uniwersytet, Rejtana Predom, Rejtana Meblex, Kopisto Uniwersytet. Kursy powrotne będą zaczynać się od przystanku Kopisto most (zamiast Al. Rejtana E.  Leclerc).

Linia nr 11 – kursy z ul. Potockiego skrócone zostaną do przystanku Kopisto hotel, z pominięciem przystanków: Kopisto Mercedes Benz, Niepodległości pawilony i Kopisto Uniwersytet. Kursy powrotne rozpoczynać będą od przystanku Podwisłocze Urząd Skarbowy (zamiast Al. Niepodległości).

W sobotę i niedzielę zmiany od godz. 9:00  do 12:00 dotyczyć będą linii:

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Linia nr 13 – z ul. Mikołaczyka do szpitala przy ul. Lwowskiej trasą bez zmian. W trasie powrotnej od ul. Lwowskiej (szpital) do Armii Krajowej (kościół) następnie ulicami Armii Krajowej, Krzyżanowskiego, Paderewskiego do Rejtana Predom, dalej trasą bez zmian. Kursy z ul. Mikołajczyka do Al. Niepodległości kończyć będą na przystanku Rejtana Meblex, a kursy powrotne rozpoczynać będą od przystanku Rejtana Predom. Pominięte zostaną przystanki Niepodległości pawilony (w kursach do Mikołajczyka), Niepodległości działki, Niepodległości Ruch, Niepodległości Dom Dziecka, Rejtana Uniwersytet.

Linia nr 17 – z Wita Stwosza do szpitala przy ul. Lwowskiej trasą bez zmian. W kierunku powrotnym od ul. Lwowskiej (szpital) przez Armii Krajowej, Krzyżanowskiego do Paderewskiego sklep i dalej trasą bez zmian. Wyłączone zostaną przystanki: Lwowska cmentarz, Mieszka I, Niepodległości Ruch, Niepodległości Dom Dziecka, Krzyżanowskiego.

Linia nr 26 – od ul. Krakowskiej do Powst. W-wy WSK trasa bez zmian następnie przez Powstańców W-wy Dom Studenta do Al. Rejtana, następnie Al. Rejtana, Niepodległości (pawilony) i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna – z ul. Cienistej do Armii Krajowej (kościół), następnie Armii Krajowej, Powstańców W-wy, do Powst. W-wy skrz. z Podwisłoczem. Wyłączone zostaną wszystkie przystanki na ul. Podwisłocze i Kopisto oraz na ul. Niepodległości w kierunku do centrum.

Linia nr 34 – od Leśnego Wzgórza do Lwowskiej (szpital) trasą bez zmian. W trasie powrotnej od Lwowska (szpital) do Armii Krajowej (kościół), następnie przez Armii Krajowej, Paderewskiego do Rejtana Predom i dalej trasą bez zmian. Wyłączone zostaną przystanki: Lwowska cmentarz, Mieszka I, Niepodległości Ruch, Niepodległości Dom Dziecka, Rejtana Uniwersytet.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama