maxpol-rzeszow-praca
Reklama

ZMM MAXPOL, znaczący producent komponentów z tworzyw sztucznych dla przemysłu AGD i branży budowlano-ogrodowej na Podkarpaciu, kontynuuje dynamiczny rozwój. Firma, w której portfolio znajduje się m.in. budowlano-ogrodnicza marka Domelo, skupia się teraz na rozszerzaniu oferty własnej marki AGD – Hagsen, oraz rekrutacji nowych pracowników produkcyjnych.

Tradycje i innowacje pod jednym dachem

W przyszłym roku ZMM MAXPOL będzie obchodzić 40-lecie swojej działalności. Przez te dekady firma zbudowała silną pozycję na rynku, współpracując z takimi firmami jak BSH czy Electrolux, a także rozwijając swoją markę Hagsen. Produkty Hagsen z sukcesem zadebiutowały w największych sieciach handlowych w Polsce.

Jakub Foryś, dyrektor marketingu ZMM MAXPOL, podkreśla innowacyjność i zaawansowaną technologię produktów Hagsen. Wskazuje, że marka Hagsen to synonim jakości i nowoczesności. Nasze produkty, takie jak suszarki do grzybów, sokowirówki czy oczyszczacze powietrza, wyróżniają się estetycznym designem i wysoką jakością wykonania.

– Produkty marki Hagsen powstają w Rzeszowie – mówi Jakub Foryś. – Uznajemy to za ważny atut, gdyż chcemy wspierać lokalny przemysł i kontynuować tradycję produkcji artykułów AGD w Rzeszowie. Patrzymy również w przyszłość, planując dalszy rozwój i wprowadzanie nowych produktów, które będą odpowiadać na zmieniające się potrzeby rynku.

maxpol-rzeszow-praca

Powrót do tradycji i przyszłe plany

Zespół ZMM MAXPOL przypomina, że przez lata w Rzeszowie tworzono sprzęty AGD, z którego korzystał każdy Polak, i nie tylko. Kadra technologiczna i konstrukcyjna firmy składa się z ekspertów, którzy doskonale znają rynek. Od początku swojego istnienia ZMM MAXPOL był podwykonawcą największych firm wytwarzających urządzenia AGD. 

– Jesteśmy firmą z bogatymi tradycjami, ale nigdy nie spoczywamy na laurach – mówi Łukasz Polak, dyrektor generalny ZMM MAXPOL. – Stale inwestujemy w rozwój technologiczny i poszerzanie naszego portfela produktów. Nasze produkty powstają z myślą o wygodzie i potrzebach naszych klientów, a nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w tym procesie. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna i wspierająca, każdy nowy pracownik zespołu szybko staje się jego integralną częścią.

maxpol-rzeszow-praca

Poszukiwani nowi pracownicy. Różnorodność stanowisk i ścieżek kariery

ZMM MAXPOL poszukuje nowych pracowników produkcyjnych do swojego zespołu. Firma oferuje różnorodne stanowiska, dostosowane do umiejętności i doświadczeń kandydatów, od szeregowych po kierownicze.

– Nasz proces rekrutacyjny jest elastyczny, składa się zazwyczaj z dwóch etapów i wybrani kandydaci otrzymują bardzo szybko informację zwrotną – wyjaśnia Marzena Bester, dyrektor produkcji. – Zapewniamy wsparcie na każdym etapie kariery, od szkoleń wstępnych po programy rozwojowe dla specjalistów.

Firma podkreśla, że ceni różnorodność doświadczeń i umiejętności, które mogą wnieść nowe spojrzenie w biznes oraz propozycje optymalizacji rozwiązań. Zapewniamy także pracę dla osób bez żadnego doświadczenia, jak i dla tych chcących zmienić swoją dotychczasową pracę.

maxpol-rzeszow-praca

Atrakcyjne warunki pracy

Komfort pracowników ZMM MAXPOL jest priorytetem. Firma zapewnia dofinansowanie do posiłków i prywatnej opieki medycznej. Ponadto, ZMM MAXPOL oferuje dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, co pozwala pracownikom na korzystanie z tańszych i bardziej relaksujących wakacji. Firma wspiera także aktywność fizyczną pracowników poprzez różne formy dofinansowania do udziału w zawodach i eventach sportowych czy karty multisport.

Praca w ZMM MAXPOL to stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku – podsumowuje Marzena Bester. – Nasza firma stawia na współpracę i wsparcie, co pozwala na płynne wdrożenie się w obowiązki oraz szybki rozwój kompetencji.

Pracownicy mogą liczyć na nowoczesne stanowiska pracy oraz dostęp do najnowszych technologii produkcji. To miejsce, gdzie każdy ma szansę na rozwój i realizację swoich zawodowych ambicji.

ZMM MAXPOL poszukuje pracowników produkcyjnych i zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertami pracy dostępnymi na oficjalnej stronie firmy zmm-maxpol.pl/kariera. Eksperci firmy odpowiadają na zapytania związane z zatrudnieniem pod numerem: 606 881 390.

maxpol-rzeszow-praca

Reklama