22 października 2019 r. o godz. 17:00 w Galerii Rzeszów odbędzie się oficjalna prezentacja nowej drużyny Asseco Resovia. Poprzedzi ją koncert Mateusza Ziółko, zaś imprezę poprowadzi Jerzy Mielewski, znany dziennikarz Polsatu i Polsatu Sport.

Podczas prezentacji pojawią się przedstawiciele świata spotu, mediów, włodarze Rzeszowa oraz miłośnicy siatkówki i rzeszowskiej drużyny. Dla wiernych kibiców zespołu przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek. Podczas Gali odbędą się również pokazy street workout oraz konkursy, w których do wygrania będą pamiątkowe gadżety siatkarskie.

Galeria Rzeszów nadal będzie sponsorem siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów. To już siódmy sezon współpracy jednego z najbardziej rozpoznawalnych obiektów na Podkarpaciu i klubu.

Kibice zapewne ucieszą się, że w Galerii Rzeszów nadal będzie można kupować pamiątki w oficjalnym sklepie klubowym, czyli na Wyspie Asseco Resovii (poziom +3 nad food court’em). Można tam również zamawiać bilety grupowe, kupować i odbierać zarezerwowane karnety i bilety.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Galeria Rzeszów to jeden z najdłużej wspierających zespół sponsorów. – I za to jesteśmy szczególnie wdzięczni – mówi Krzysztof Ignaczak, prezes Asseco Resovii Rzeszów.

– Galeria Rzeszów od lat wspiera różnorodne inicjatywy związane ze stolicą Podkarpacia, klub Asseco Resovia jest mocno związany z miastem, a Rzeszów żyje siatkówką – tak wyjaśnia przedłużenie sponsoringu Robert Podkulski, dyrektor marketingu Galerii Rzeszów.

W nowym sezonie Galeria Rzeszów kolejny raz będzie wspierać zespół finansowo, ale również przeprowadzi też szereg działań, które z pewnością ucieszą kibiców Asseco Resovii. Zaplanowano m.in. wspólną oficjalną prezentację zespołu na sezon 2019/2020, kolejną edycję turnieju siatkarskiego w Galerii Rzeszów, a także udział zawodników w spotkaniach świątecznych i licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Reklama