Reklama

Już w najbliższą środę Asseco Resovia zmierzy się z Cerrad Czarnymi Radom. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w Radomiu.

W pierwszej rundzie play-off rywalizacja toczyć się będzie do dwóch zwycięstw. – Pierwszy mecz pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a Cerrad Czarnymi Radom rozegrany zostanie 25 lutego o godz. 18:00 w Radomiu, a drugi 28 lutego o godz. 17:00 w Rzeszowie. Ewentualne trzecie spotkanie odbędzie się w Rzeszowie 1 marca o godz. 14:45 – poinformowała Asseco Resovia.

Rezerwacja biletów na mecz 28 lutego ruszyła już w niedzielę. Odbiór biletów trwa do 27 lutego do godz. 18:00. Nieodebrane wejściówki trafią do sprzedaży w kasie biletowej w hali Podpromie, która w dniu meczu czynna będzie od godz. 15:00.

– Na ewentualny trzeci mecz w hali Podpromie nie będzie prowadzona rezerwacja internetowa. Bilety będzie można zakupić w kasie w dniu meczu, o czym będziemy informować bezpośrednio po sobotnim spotkaniu. Mecz ten odbędzie się w przypadku gdy po dwóch spotkaniach stan rywalizacji wynosił będzie 1:1 – informuje rzeszowski klub.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: