Znamy zdobywcę Grand Prix w konkursie „Budowa Roku Podkarpacia 2018”!

Reklama

Kolejne wyróżnienie dla Szklanych Tarasów. Ich nagrodzony projekt – ST Tower – to 12-piętrowy budynek charakteryzujący się galeriami poprowadzonymi po całym obwodzie budynku oraz wysokim stopniem wykończenia.

 

To nie jedyny prestiżowy projekt tego dewelopera. Niedawno ruszyła budowa kolejnego nowoczesnego wieżowca ST 55, który będzie w przyszłości nową wizytówką Rzeszowa. ST 55 cechować się ma designem inspirowanym światowej klasy inwestycjami oraz ciekawymi rozwiązaniami funkcjonalnymi. Mieszkania w wieżowcu sprzedają się w rekordowo szybkim tempie – już w pierwszym tygodniu zarezerwowano ponad 60 proc. z nich. Pozostały już ostatnie wolne lokale, więc wszyscy chętni powinni się spieszyć.

Powodem ogromnego zainteresowania mieszkaniami w ST 55 jest niezwykły design budynku oraz jego lokalizacja. Mieszkańcy nowoczesnego wieżowca nie będą stali w męczących korkach – wyjazd z obiektu będzie bezpośrednio połączony z ulicą Armii Krajowej. Dodatkowy atut budynku to niestandardowe zagospodarowanie terenu: kino plenerowe oraz żywa oddychająca ściana będą cieszyć przyszłych mieszkańców wieżowca.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W celu zapoznania się z projektem ST 55, deweloper zaprasza wszystkich zainteresowanych do pierwszego w Rzeszowie showroomu inwestycji mieszczącego się przy ul. Kwiatkowskiego 38/44 (II piętro), w biurze Szklanych Tarasów. Szczegółowe informacje i pełna oferta mieszkań dostępna jest natomiast pod numerem: 534 311 111 lub 534 111 400.

www.szklane-tarasy.pl

Reklama