Zdjęcie: Materiały organizatorów

Dlaczego warto karmić piersią? Jakie są korzyści z karmienia piersią? Jak długo karmić piersią i jak łagodnie je zakończyć? – na te i wiele innych pytań w najbliższy weekend w Rzeszowie odpowie rodzicom Agata Aleksandrowicz, autorka jednego z najbardziej popularnych blogów w Polsce – Hafija.pl. 

Warsztaty „Mleko Mamy ma Moc – dlaczego warto karmić piersią?” finansowane są z funduszy Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020 i odbędą się bezpłatnie w ośmiu miastach w Polsce, w tym w Rzeszowie.

Agata Aleksandrowicz, dyplomowana Promotorka Karmienia Piersią, autorka największego bloga dotyczącego karmienia piersią w Polsce – www.hafija.pl, opowie uczestnikom m.in. o korzyściach zdrowotnych dla mamy i dziecka, żywieniu oraz leczeniu podczas okresu laktacji, o karmieniu piersią po 1. roku życia, a także poruszy temat łagodnego odstawienia dziecka od piersi.

– Zapraszamy kobiety i mężczyzn, kobiety w ciąży oraz mamy karmiące oraz rodziców, którzy w przyszłości planują mieć kolejne potomstwo. Na spotkanie oczywiście można zabrać ze sobą swoje pociechy – zachęcają organizatorzy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Warsztaty odbędą się w Rzeszowie w najbliższą sobotę i niedzielę w Domu Osiedlowym „Włącznik” – ul. Iwonicka 40 (os. Projektant). W godzinach: sobota I grupa 14:00 – 16:30, II grupa 17:00 – 19.30, niedziela I grupa – 10.30 -13:00, II grupa -13.30 – 16:00.

Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy wysłać maila na warsztatynpz@gmail.com podając w tytule maila miasto, a w treści ilość osób oraz imię i nazwisko. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama