Znana duńska marka okularowa CrossEyes teraz także w Rzeszowie!

Pierwszy na Podkarpaciu i drugi w Polsce, niebanalny, a zarazem urokliwy w swej prostocie, salon optyczny CrossEyes zachęca do odwiedzin. Doskonała lokalizacja w galerii handlowej Millenium Hall (Al. Kopisto 1, I piętro), umożliwia zapoznanie się z asortymentem wszystkim zainteresowanym.

 

Oryginalność, niepowtarzalny design duńskich ramek, zachwycić może nawet “wybrednych” koneserów okularów.  Właściciele salonu, Renata Hamera oraz jej wspólnicy zadbali o ciepły i przytulny wystrój, który pozwoli Ci zostać tu na dłużej.  Jasno kremowe ściany, drewniane półki, zapach parzonej kawy, sprawia, że poczujesz się jak w domu.

Motto firmy: „Bądź sobą” 

Zdjęcie: CrossEyes

Szeroki wybór opraw korekcyjnych ułatwi Ci znalezienie czegoś dla siebie. Klasyczne tworzywo, bambus, tytan, czy nawet tropikalny palisander (rzeźbi się w nim piękne zauszniki), to tylko niektóre materiały, z których wykonywane są produkty tej marki. Jeżeli jesteś wielbicielem patentów (bez ramek), również dopasujesz okulary do swoich potrzeb.

Myślisz, że to kolejny optyk, których w Rzeszowie nie brakuje? Mylisz się. CrossEyes dba o to, abyś dopasował okulary do swojej osobowości, czego potwierdzeniem jest motto firmy “Bądź sobą”. Oprawki są unikatowe, szczególnie te z edycji limitowanych. – Chcemy, aby każdy odnalazł w okularach swój własny, niepowtarzalny styl – mówią pracownicy salonu.

Branża optyczna, podobnie jak modowa, powinna ukazywać różnorodność pomysłów i bogactwo stylistyczne. – To nie tylko produkt medyczny, to również element wizerunku. Nasze ramki wyróżniają się dzięki bardzo śmiałym i odważnym projektom, w których widać zabawę kolorami i materiałami – mówią pracownicy salonu.

Każdy może czuć się świetnie

Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News

Renacie Hamerze w marce CrossEyes spodobało się, że spośród tak bogatej oferty okularów, każdy może wybrać coś dla siebie. Kolekcje są dla osób w każdym wieku, z rozmaitymi upodobaniami, wykonujących różne zawody.

– Posiadamy okulary dla osób pracujących w biurze, artystów, osób wykonujących prace wymagające aktywności fizycznej. W naszym salonie znajdują się zdjęcia osób pracujących w firmie, prezentujących okulary CrossEyes, poprzez to chcemy ukazać, iż w naszych oprawkach każdy może czuć się świetnie i tak właśnie wyglądać – mówi Renata Hamera.

Ludzie są teraz bardziej odważni i chcą, by oprawki podkreślały ich osobowość, wygląd i styl. Czasy, gdy mówiono: „Noszenie okularów sprawia, że wyglądasz staro” już dawno minęły.  Tempo i styl życia sprawia, że ludzie coraz częściej inwestują w okulary korekcyjne dobrej jakości, uwzględniając również ich wygląd i kreatywność wykonania.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W salonie CrossEyes oprawki korekcyjne mają różnorodne kształty i kolory. Zarówno klasyczne owalne, półowalne, prostokątne, okrągłe ramki, ale również aviatory, ramki z podwójnym mostkiem, ośmiokątne oraz o nieregularnych kształtach.

Bogata oferta kolorystyczna sprawia, że bez problemu salon dopasuje okulary do każdego typu urody klientów. – Dla tych, którzy nie są przekonani do noszenia korekcji okularowej, mamy przygotowane oprawki transparentne (przeźroczyste) z delikatnymi odcieniami szarości, barwy cielistej, czy też beżu – dodaje Renata Hamera.

Stała cena, darmowe badanie

Zdjęcie: CrossEyes

Myślisz, że takie oprawki kosztują majątek? Otóż nie. Cała kwota oprawek z soczewkami korekcyjnymi utwardzonymi, z podstawowym antyrefleksem i pełnym badaniem wzroku wynosi 499 zł. Cena wszystkich naszych oprawek, bez względu na materiał wykonania jest stała. Chodzi nam o to, by klient skupił się na tym, w czym dobrze wygląda, a nie na cenie.

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup okularów, może skorzystać z darmowego badania wzroku, trwającego około 30-40 minut. Proces badania rozpoczyna się od ustalenia problemu z jakim przychodzi klient oraz rozpoznaniu jego potrzeb względem widzenia.

– Następnie wykonywane są wstępne pomiary przy użyciu specjalistycznego sprzętu, po czym przeprowadzane jest pełne badanie przez optometrystę lub refrakcjonistę. W ostatnim etapie klient ma możliwość “zobaczenia” w oprawie próbnej, ostrości i jakości widzenia po ustaleniu zalecanej korekcji – mówi Joanna Konkol, optometrysta salonu.

Po badaniu, uwzględniając zalecenia z przeprowadzonego badania, dobierane są soczewki okularowe, oczywiście przy pomocy doradców klienta, w zależności od potrzeb mogą to być klasyczne okulary do widzenia w dal lub do czytania.

– Ale także do pracy biurowej, progresywne (dla osób, które potrzebują poprawy ostrości widzenia zarówno podczas jazdy samochodem, pracy przy komputerze i czytaniu – dodaje Joanna Konkol.

Natomiast dla klientów, którzy oczekują dobrego widzenia w każdej sytuacji, ale nie mają konieczności stosowania okularów progresywnych, salon poleca soczewki relaksacyjne. Dla osób, które oprócz ostrego widzenia, dbają o ochronę wzroku przed promieniowaniem słonecznym, CrossEyes ma okulary fotochromowe (przyciemniające się również w aucie).

“Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!”

Zdjęcie: CrossEyes
Reklama