Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

Kierowcy i pasażerowie autobusów MPK muszą się liczyć z kolejnymi utrudnieniami w ruchu na remontowanej ulicy Jana Pawła II w Rzeszowie. Ulica znów zostanie całkowicie zamknięta w przyszłym tygodniu i kolejnym. 

Jak poinformował w czwartek Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, ulica Jana Pawła II będzie zamknięta w dniach 5-10 grudnia oraz 12-16 grudnia od godz. 8:00 do ok. 15:00. W tych dniach zmianie ulegnie trasa linii MPK nr 7, 12 i 21.

Autobusy tych linii pojadą od centrum do Kwiatkowskiego/Strażacka trasą bez zmian, następnie Strażacką, Miłą, Kard. K. Wojtyły, Sikorskiego, Tyczyn, Budziwojska i dalej trasami bez zmian.

– Objazd obowiązuje w obu kierunkach. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki. Uruchomiona zostanie komunikacja zastępcza na trasie Kwiatkowskiego DS – Kwiatkowskiego hotel – poinformował ZTM.

To będzie już trzecie całkowite zamknięcie ulicy Jana Pawła, którą modernizuje firma Skanska. Roboty mają się zakończyć w połowie grudnia. Mieszkańcy skarżą się na fatalnie zorganizowany tymczasowy ruch. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

(ak, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama