Reklama

„Lego Przygodę” można będzie zobaczyć już w niedzielę (9 lutego) o godz. 16.00 w rzeszowskim Heliosie przy Powstańców Warszawy. Premierę filmu poprzedzi fantastyczna zabawa i moc atrakcji dla najmłodszych.

[Not a valid template]

 

W holu kina już od godz. 15.00 można będzie zobaczyć wystawę różnego typu budowli i makiet zbudowanych z klocków Lego oraz zdjęć , które zaprezentuje Fanclub Lego „Lugpol” i „Zbudujmy to” oraz ekspozycję samolotu Boening 767 z autografem kpt. Tadeusza Wrony. Dla maluchów malowanie buziek, animacje, konkursy z nagrodami i skrzynia z klockami, z których każde dziecko będzie mogło coś zbudować.

Lego to nie tylko dziecięca zabawa. Dzięki współpracy z Techniczną Akademią Młodych dorośli i dzieci będą mogli sprawdzić, czy uda im się zaprogramować własnego robota Lego.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

„Lego Przygoda” to pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków Lego. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki Lego, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany.

Szczegóły konkursu, w którym można wygrać wycieczkę do Legolandu dostępne są na stronie kina helios.pl

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama