Reklama

Siatkarze Asseco Resovii zaprezentowali stroje, w których będą występować w nowym sezonie 2014/2015 w PlusLidze i Lidze Mistrzów. Całkowitą nowością jest koszulka wyjazdowa.

[Not a valid template]

 

Koszulka domowa, w której Asseco Resovia zagra w PlusLidze, towarzyszy rzeszowskiej drużynie od mistrzowskiego sezonu 2011/2012. Jej charakterystycznym elementem są biało-czerwone pasy, znak rozpoznawczy rzeszowskiego zespołu.

– Co roku jednak na koszulce oprócz logotypów sponsorów zmienia się również kilka istotnych szczegółów. Tak jest i tym razem. W porównaniu do zeszłego sezonu na nowych trykotach zmieniona została czcionka a nazwisko zawodników znalazło się nad numerem. Zmianie uległa również tekstura czerwonych pasów oraz kolory na rękawach – podała Asseco Resovia na swojej stronie internetowej.

Klub poinformował, że całkowitą nowością jest koszulka wyjazdowa. Powstała ona z inicjatywy Klubu Kibica Asseco Resovii. Swoją kolorystyką nawiązuje do pierwotnych barw rzeszowskich Championów, dominują na niej biało-czarne pasy. – Koszulka ta jest symbolem pamięci o historii klubu, przypomina także o tradycji rzeszowskich pasów – informuje klub.

Asseco Resovia w Lidze Mistrzów wystąpi w koszulkach białych i czerwonych. Od kilku lat nieodłącznym elementem koszulki wyjazdowej był motyw kibiców, którzy są dumą rzeszowskiego klubu. W tym roku występuje on także na koszulce domowej.

Zaprezentowana została także koszulka nowego libero wicemistrzów Polski – Michała Żurka. Asseco Resovia twierdzi, że koszulka Krzysztofa Ignaczaka pozostaje jeszcze tajemnicą.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: