Zdjęcie: Pixabay

Można zbudować informatyczne umiejętności, poszerzyć kompetencje, a później zmienić pracę. Trwa nabór uczestników do grudniowej edycji szkoleń rzeszowskiej Akademii IT Sagitum.

To jest propozycja dla tych, którzy szukają pracy lub chcą ją zmienić. Uczestnikami szkolenia mogą być osoby, które nie mają doświadczenia związanego z branżą IT, albo są po studiach informatycznych, ale nie chcą być programistami, wolą pracować jako konsultant systemów #workflow, analityk czy wdrożeniowiec.

W Akademii IT Sagitum dowiedzą się jak działają systemy klasy workflow, #BPM, low-code, jak wygląda proces biznesowy i przeprowadzić jego analizę. Podczas szkolenia każdy zaprojektuje proste aplikacje biznesowe, np. elektroniczny obieg faktur albo wniosków urlopowych.

Szkolenie potrwa 4 dni w formie on-line. Codziennie będzie 8 godzin teorii i praktyki. Kurs zakończy się egzaminem, a po jego zdaniu uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające zdobyte kompetencje.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dla osób powyżej 50. roku życia, niepełnosprawnych i posiadających Kartę Dużej Rodziny, szkolenie jest bezpłatne. Zapisy na szkolenie trwają za pośrednictwem sagitum.pl. Formularze rekrutacyjny znajdziecie TUTAJ. Dokładny termin szkolenia zostanie ustalony po konsultacji z uczestnikami.

Szkolenie jest realizowane w ramach unijnego projektu Akademia IT Sagitum. 

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama