Zdjęcie: Materiały WSIiZ
Reklama

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już po raz piąty wybierze najpiękniejszą studentkę uczelni. W najbliższy piątek (21 kwietnia) odbędzie się Gala Finałowa Miss WSIiZ 2017. Wstęp wolny, liczba miejsc jest ograniczona.

Spośród 31 zgłoszonych uczestniczek z 6 krajów (Polski, Ukrainy, Turkmenistanu, Rosji, Kazachstanu, Kirgistanu) w głosowaniu internetowym i po przyznaniu dzikich kart, zostało wyłonionych 12 finalistek.

– Studentki będą ubiegać się o następujące tytuły: Miss WSIiZ, Vice Miss WSIiZ, Miss International WSIiZ, Vice Miss International WSIiZ, Miss Internautów, Miss Foto, Miss Intro.Media, Miss Publiczności oraz Miss Uśmiechu – informuje Kinga Bednarz, przewodnicząca Samorządu Studenckiego i główna organizatorka konkursu

Dodatkowo uczestniczki otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Ze względu na międzynarodowy charakter wydarzenia, gala będzie prowadzona w dwóch językach – polskim i angielskim.

Finalistki zaprezentują się w czterech odsłonach. Dwukrotnie w strojach polskich projektantów z Kobiecowo Butik. W sukniach ślubnych i wieczorowych Centrum Mody Ślubnej Impresja. Pokaz w strojach wieczorowych będzie ostatnim, a zarazem najważniejszym występem finalistek.   

Konkurs Miss WSIiZ organizuje Samorząd Studencki WSIiZ. Gala Finałowa odbędzie w klubie studenckim IQ. Początek o godz. 19:00. Bezpośrednio po gali obędzie się oficjalne afterparty w Kula & Bowling Club.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.