Zespół Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie zaprasza kobiety w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach trzeciej edycji kampanii „Raja Zdrowia”. Akcja trwa do 12 grudnia. Mogą w niej wziąć udział mieszkanki powiatu rzeszowskiego.

Badania mammograficzne można wykonać od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:30, w Przychodni Specjalistycznej – Centrum Diagnostycznym ZOZ nr 2 przy ul. Fredry 9 w Rzeszowie.

Dodatkowo, kobiety, które wykonają bezpłatną mammografię w okresie 5 września – 12 grudnia br. mogą wziąć udział w losowaniu nagród. Do wygrania aż 35 atrakcyjnych nagród rzeczowych, m.in. mikrowieża Philips, kuchenka mikrofalowa, roboty kuchenne, suszarko-lokówki, zestawy garnków, zestawy kosmetyków marki Inglot, zestawy ręczników, podwójne bilety do kina i wiele innych.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy zakupić los w Pracowni Mammograficznej za symboliczną kwotę – 50 groszy.

Ponieważ badania są wykonywane w ramach programu NFZ, kobiety mogą się przebadać bez skierowania i całkowicie bezpłatnie. Rejestracja odbywa się pod nr. tel. 17 86 13 605.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Kampania „Rak a Zdrowie” realizowana jest przez ZOZ nr 2 już po raz trzeci. W ubiegłorocznych edycjach wzięło udział aż 1015 kobiet, z czego 61 zostało skierowanych na dalszą diagnostykę. Wczesne wykrycie zmian nowotworowych pozwala podjąć odpowiednie leczenie i znacznie zwiększa szanse na szybkie i pełne wyleczenie choroby.

Więcej informacji na temat kampanii znaleźć można stronie www.rakazdrowie.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama