Zdjęcie: materiały ZUS
Reklama

W poniedziałek (24 stycznia) ruszyły zapisy na organizowane przez rzeszowski Zakład Ubezpieczeń Społecznych szkolenie „Zasiłki – zmiany od 2022″. 

W programie szkoleń są m.in. zmiany w zasiłkach chorobowych, nowe zasad liczenia „chorobowego”, zasady ustalania okresu zasiłkowego, prawo do świadczenia mimo spóźnienia w opłacaniu składek, wysokość wypłacanych zasiłków i zmiany w okresach pobierania zasiłków po ustaniu zatrudnienia. 

Szkolenie odbędzie się 1 lutego od godz. 10:00 na internetowej platformie Cisco Webex Meeting. Liczba miejsc jest ograniczona. Przeglądarki, które obsłużą szkolenie, to Google Chrome lub Firefox. Po rejestracji, uczestnicy otrzymają maila z linkiem do szkolenia. Aby wziąć w nim udział, należy kliknąć przycisk „join meeting” (dołącz do spotkania).

Zapisy przyjmowane są do dnia poprzedzającego szkolenie, do godz. 8.00, na adres mailowy: ZUS_Rzeszow_wsparcie@zus.pl. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej zus.pl, w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”, miasto: Rzeszów. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama